Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Erzett mar igy mas anyuka...

Erzett mar igy mas anyuka vagy apuka? Kezdek bekattanni.

Figyelt kérdés

Szoval van egy apuka az oviban,2 eve mikor eloszor meglattam,rogton beindult valami kemia,valamiert nagyon vonzodtam hozza. Nem mellesleg szerintem egesz jokepu,de valami olyan kisugarzasa van,olyan pozitivum arad belole,olyan ferfias. A reggelek es a delutanok eltettek,hogy talan ,athatom. Ez az orulet tavaly hagott tetofokara,minden kovet megmozgattam ki o,mi a neve,hol lakik. Mindent megtudtam,bar nagyon,nagyon nehezen,facebookon sincs fent. Szoval tavaly ota bele vagyok esve,pedig soha egy mondatot nem beszeltunk,csak koszonunk egymasnak. Meg voltam hulyulve,hogy mar csak 1 ev,es nem latom,mert iskolas lesz a gyereke. Egesz nyaron kesz voltam,csak a szeptembert vartam,hogy vegre lathassam. Mar az is eleg,ha latom,mar az boldogga tesz. Szemeztunk tobbszor is,szoval azert o sem volt kozombos,osszemosolyogtunk. Es megtortent amit meg elkepzelni sem mertem...utoldo evben elvittek a gyereket masik ovodaba. :( Es soha tobbe nem lathatom. Lelkileg keszen vagyok,es ez olyan hulyeseg es olyan megmagyarazhatatlan. Meg soha de soha nem ereztem ilyet. Nem csalnam meg a ferjem,o sem a feleseget szerintem,tervben sem volt,hogy kikezdjek vele. Csak nem mondhatom el senkinek,mert elsullyednek. Nem kerek kioktatast,hogy hulye meg infantilis vagyok. Csak jo lenne tudni,hogy talan nem vagyok egyedul.

Koszonom,ha normalis valaszokat kapok.

Biztosan el fog mulni ez,de most ugy faj,ugy hianyzik. Ugy megolelnem... :(O meg meg a neve et sem tudja.



2014. nov. 5. 20:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a férjeddel kellene megbeszélned. Valami hiányzik a kapcsolatotokból, ezért kergetsz fantom ideálokat. Nem az ő személye olyan különleges, pusztán valami hiányérzeted van, ami nyilván meg volt korábban a kapcsolatotokban. Én is éreztem már hosszútávú kapcsolatban hasonlót, meg is volt az oka, sok frusztráció az aktuális kapcsolatban, csiki-csuki, sehova sem vezető helyzetek, stb. Ezek csak példák, de a legfontosabb az egymás iránti őszinteség, mert a szégyen sehova nem vezet, a problémák fokozódnak, és egyszer csal megcsaláshoz vezet.
2014. nov. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok boldog a hazassagomban. A ferjem nagyon megvaltozott,teljesen elhagyta magat,tok igenytelen onmagara. En meg a gyerekek utan is no vagyok,fiatal,20 es 60 ev kozotti ferfiak is megneznek,igenyesen oltozkodom. Elvagyunk a ferjemmel,mert mar megszoktuk egymast,de ennyi. Neki ez igy jo,nekem nem,maganyos vagyok. Na de csak ez az egyetlen ferfi aki kellene,senki mas. Csak o. Lehet ferfiisten,gorog Adonisz...akkor is csak o. :( Sz@r erzes. Neha elmebetegnek hiszem magam.
2014. nov. 5. 21:25
 3/15 A kérdező kommentje:
A ferjemmel nem lehet megbedzelni. Hiaba kerem kedvesen,hogy pl ne delelott zuhanyozzon mar rendszeresen,ne fekudjon a tiszta agyba izzadtan...Elkoptathatom a szam,nem teszi meg,meg a sajat komforterzeteert sem. Merthogy o faradt.
2014. nov. 5. 21:27
 4/15 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban mindkét félnek alkalmazkodni kell, de valahogy az egyik mindig többet alkalmazkodik, nem egyforma a mérleg a nyelve. Ez pedig sok kínlódást okoz. Ha nem tudsz nyitni a férjed felé a problémáddal, akkor évekig elvergődsz így? Vagy megcsalod előbb-utóbb? Vagy 20 év múlva ráveszed magad, hogy elválj? Nem tudom te hogy látod, de szerintem egyik sem a leghatásosabb megoldás. Döntsd el magadban, mit szeretnél, tenni a kapcsolatodért, vagy kilépni belőle.
2014. nov. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Teszek erte,mindennap,eromon felul. Ha bajom van,azt en mondom a ferjemnek,de szerintem meg sem hallja,teljesen mashol jar,a napi dolgokon,gondokon. Nem tudok elvalni,nem vagyok abban a helyzetben,ennyi legyen eleg.

En csak arra voltam kivancsi,hogy van e mas is,aki elt mar at hasonlot. A pszichologiai okat es hatteret en is tudom,de jelenleg nem all modomban valtoztatni.

2014. nov. 5. 21:33
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez jó hír, hogy a probléma lényegét te is látod. Akkor pedig a te kezedben van a dolog, hogyan élsz.
2014. nov. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Bence_ ***** válasza:
Beleszerettél! Mivel lapos a kapcolatod ezért észrevetted őt.
2014. nov. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

En is azt erzem,hogy beleszerettem. Na de, hogy lehet beleszeretni olyan valakibe,akivel meg 2 mondatot nem valtottam?? Orulet. Felemeszt,alig kapok levegot,nem tudom feldolgozni,hogy nem latom tobbe es nem nez mar a szemembe.

Tegnap este talaltam rola egy kepet a neten. Olyan kedvesseg arad belole,ugy megcsokolnam. :(

2014. nov. 6. 12:57
 9/15 Bence_ ***** válasza:

Szerelem első látásra? Hm?

Mivel nem ismered ezért nincs róla olyan információd ami lelombozna.

2014. nov. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Bence_ ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ő is izzadtan fekszik be este az ágyba! :D
2014. nov. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!