Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Annyira megszoktam a magányt,...

Annyira megszoktam a magányt, hogy nem tűrök meg másokat magam körül?

Figyelt kérdés

egyedül vagyok, ha vendégeim vannak az első néhány nap nagyon jó, viszont egy idő után irritál és idegesít, hogy nem lehetek egyedül (ami furcsa mert sokat vagyok magányos)

kapcsolatot sem tudom elképzelni, hogy legyen valakim mert csak a puszta lét is olyan érzés mintha valami nagyon lekötne..

pedig nem szeretek egyedülálló lenni. Tele van ellentmondásokkal amit leírtam, pedig tényleg így érzek.

Más is volt\van így? elmúlt? vagy van valami megoldás erre?



2014. júl. 7. 21:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed magad így, milyen megoldást akarsz?
2014. júl. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Én is így érzem. Bárkivel próbáltam beszélni, sose érezte át
2014. júl. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
boldog ember vagy:) Van esélyed a teljes életre.
2014. júl. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok,hosszú távon nem bírok elviselni senkit,lehet az akármilyen szép,úgy is van olyan tulajdonsága,amit utálok,ezért képtelen vagyok kapcsolatban élni,próbáltam már elégszer,jobb is egyedül,nem kell alkalmazkodni senkihez.

23F

2014. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Látom nem vagyok ezzel egyedül. A családom furcsállja is, hogy nem akarok gyereket meg családot, de minek akarnék ha pár nap után már idegesítenek az emberek? nem mindenki való szülőnek csak ezt nem mindenki akarja elfogadni.

2014. júl. 7. 22:01
 6/26 anonim ***** válasza:

Ez igaz ,kérdező,nagyon is igaz...

Gyereket csinálni mindenki tud,de nem mindenki való szülőnek.

2014. júl. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%
Én nem tudom, jól értem-e az ellentmondást, de velem is szokott olyan lenni, hogy nagyon vágyok társaságra, aztán valahogy elegem lesz az egészből, viszont egyedül is unatkozok. De rájöttem, hogy akkor jön ez elő, ha olyannal beszélek, aki csak magára figyel és az én mondanivalóm nem érdekli. Olyankor halálra tudom unni magam és alig várom, hogy egyedül legyek. Alapjáraton akkor van bajom, ha nem érvényesülök. Ha igen, akkor jól érzem magam, tök mindegy, hány napig tart:) A lényeg, hogy legyen szabat terem és ne korlátozzanak.
2014. júl. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
utolsó jól mondod most így átgondolva teljesen igazad van :)))
2014. júl. 7. 22:15
 9/26 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Leírom, hogy nálam hogyan is van ez.


Nem akarok házasodni, nem akarok gyereket. Teljesen jól elvagyok egyedül. Ennek ellenére gyakran rám tör, hogy jó lenne valaki. Ambivalens érzéseim vannak.

2014. júl. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
én is így vagyok
2014. júl. 8. 15:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!