Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azok akiknek nincsenek barátai...

Zsebvirág kérdése:

Azok akiknek nincsenek barátaik, nincsen senkijük! Hogy birjátok a magányt nyáron?

Figyelt kérdés
Itt a nyári szünet, de nincs kivel kimozdulni, nincs kivel beszélni. :(

2014. júl. 1. 20:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Rosszul. Netezni unalmas egyfolytában, sétálgatni jó, de már sokszor sétáltam mindenfelé, egyedül már ez is unalmas.
2014. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Egyszerű! Elfoglalom magam! Filmezek, játszok, tévézek, netezek és mivel kertes házban lakunk ezért hogyha szükséges kint dolgozom a kertben. Persze ettől függetlenül néha azért jó lenne elmenni valahová vagy csak úgy beszélgetni valakivel...
2014. júl. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Én leginkább játékokból szereztem tartós haveri társaságot. Kb 5-6 éve naponta beszélünk skype-on, mert valahogy mindig előjön valami poén, vagy csak van miről dumálni :D

Így is lehet.

Viszont én sportoltam is, és úgy is szereztem ismeretséget, csak nem tartósat.

2014. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
Még véletlenül se változtassatok azon ami rossz
2014. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
ha zavar, keress valakit, ismerkedj neten, hobbikörökben, fesztiválokon.
2014. júl. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

# 4:

Hogyan? Én konkrétan egy kis 120 fős faluban lakok, ahol az átlag életkor 50 év. Mégis mihez kezdjek? A barátaim pedig tőlem több száz km-re laknak, úgyhogy esélyem sincs arra, hogy találkozzam velük.


Egyébként én is nehezen bírom és egyre rosszabb. Eddig beteg voltam és legalább az lekötött. De most már meggyógyultam, úgyhogy az sincs...

2014. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
67%
Akkor ne változtass és maradjon így minden. Keress kifogásokat, de rajtad áll te döntesz. Na csá. Mozdulj
2014. júl. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Most már itt az internet világában könnyen lehet barátokat szerezni chateken, fórumokon, vagy pl. itt gyk-n :D

Hányan írják ki a kérdést, hogy "van kedvetek ismerkedni?".

2014. júl. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Èn meg olyan helyen lakok ahol laknak kb. 40-en, de csak ezèrt ennyien, mert a legtöbb tanyàban meghaltak, kihalóban van a nèpessèg. A suliban pedig 1 tàrsasàg sem fogadott be. :(
2014. júl. 1. 20:45
 10/25 anonim ***** válasza:
Sokan kiírják, csak a netes barátságok nem sokat érnek. A közelben meg nem lakik senki. De tegyünk egy próbát: Ki lakik Kecskemét 50km-es körzetén belül?
2014. júl. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!