Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit érezhet egy pedofil? Nem...

Mit érezhet egy pedofil? Nem érzi aszt h nincs a világon lelki társa és h senkisem érti meg én biztos h nem bírnám a magányt, egyedül létet!

Figyelt kérdés
Minap barátaimmal kiültünk a parkba egy játszótér mellé és akkor kezdtem el gondolkozni ezen h ha tényleg kisgyerekeket szeret akkor sosem lesz egy igaz szerelme , lelki társa aki viszont szereti. Szörnyű leht!

2013. aug. 15. 13:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
Én azért ennyire nem sajnálnám őket..
2013. aug. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
35%
A pedofilokat sajnálod? Normális vagy te????
2013. aug. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%
ha neki így jó..de ez egy betegség(homosexualitással ellentétben!!!!!!!!!!!!!!!!)amit kezeltetni kellene :/
2013. aug. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
39%
Majd akkor filozofálj, mikor egy ilyen a te gyerekedre vet szemet.
2013. aug. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%
Azért a szexuális perverziója/beállítottsága nem határozza meg az egész embert, lelki társra lelhet mondjuk egy másik pedofilban, maximum a szexuális vágyait nem tudja kiélni vele (és jobb esetben mással sem)...
2013. aug. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
39%
Eszembe nem jutna sajnálni egy ilyet. Arra a kisgyerekre nem gondolsz, akit egy éltre megnyomorít egy pedofil? Azt hiszem elektrosokkal kezelném az ilyen betegséget.
2013. aug. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Az első pár kommentáló kissé félreértett . Én sajnálom őkt de persze felháborító h a gyerekeket molesztálják ! De abba nem gondolttok bele h biztosnakad köztük aki undorodik magátólde nem teht ellene. Én ezt úgy tudom elképzelni mint ha valki iránt vonzódsz de utálod vagy legalábbis próbálod nem szretni!
2013. aug. 15. 13:46
 8/20 anonim ***** válasza:
63%

Hát ez egy érdekes felvetés, de sztem is úgy van ahogy már leírta vki.. Attól még lehet dolgozni meg bármit csinálni csak a szexuális dolgai furák, szóval biztos élt már le úgy vki életet h feleségül vett vkit, voltak gyerekei de belül ilyen vágya volt és elfolytotta pl. Aki meg nem tudja kontrollálni az kellemetlen. Ezeket kell fölakasztani.

(Nem tartozik a témához de kicsit felk**ta az agyam a 3as emberke, inkább mondanám h felzaklatott. :D A homoszexualitás nem betegség hanem egy teljesen egészséges dolog akkor? Remélem vágod h mit dumálsz. Itt félreérthető leszek mert konkrétan nem a melegek ellen akarok beszélni, mert nemigazán köt le a téma csak egy kicsit szeretek kötözködni. :P Szóval attól h egy 'könyvben' mi van bejegyezve és mi nem, mert a pedofília megvetendő a melegeknek meg "jogaik" vannak attól még k**rvára vmi ferdeségre utal... Hangsúlyoznám még egyszer amíg nem tőlem fél méterre nyalja egymást 2 csávó miközben várom a buszt, addig minden ember azt csinál amit akar ilyen téren..)

2013. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ja amúgy tökigazad van! Meg az is mi már h néha a homik zaklatják szegény srácokat azért az sem egy kellemes dolog!
2013. aug. 15. 14:19
 10/20 anonim ***** válasza:
A pedofil emberek többségének férje/felesége van. A legtöbb gyereket a saját családtagjai molesztálják. Engem pl az apám molesztált úgy, hogy volt 2 felesége, 4 gyereke és kb 20 évig házasok voltak anyukámmal.
2013. aug. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!