Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan mondjam el nekik...

Hogyan mondjam el nekik szépen, hogy nem tetszenek, és hagyjanak békén? Hogy változtassak magamon?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy csúnya lány, de mindig a hülyék találnak meg. Már próbálkoztam azzal, hogy "bocsi, nem tetszel", aztán egy kicsit nyugi van, de újra ír. Hogy "járjál már velem". Itt már felidegesít, és csúnyábban mondom neki, hogy ugyan hagyjon már. Ha az egyik leszáll rólam, jön a másik, de van amikor egyszerre 2 is ír fb-n, hogy " szia te egy nagyon hejes lány vagy tőkéletes, hibátlan" (most kimásoltam, tényleg így írta, ezzel a helyesírással.) Már kezdem őket unni, igaz, barátnőmmel jókat nevetünk rajtuk.. de egy idő után te is megunnád :s Olyanok írnak, akik a legbutábbak az osztályukba..Azt se értem miért nem találnak meg a jópasik, mikor én tök normálisan öltözködöm, és intelligens is vagyok.. :p hogy érjem el, hogy soha többet ne írjanak ilyen hülyék, és hogy vegyenek észre a jópasik? :$
2014. nov. 7. 19:29
 1/3 anonim válasza:
Ha szeretnéd jó pasik is észrevesznek, csak írj rám :)
2014. nov. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Intelligens? Én csak annyit érzek, hogy nagyképű vagy...
2014. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A felhasználó ***** válasza:
Csodálkozol hogy faszbúkon sokan rádirnak? Akkor minek használod?
2014. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!