Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek önállóbb?

Hogyan legyek önállóbb?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok. Itthon elvagyok magamban, ha nincs kaja akkor főzök, ha nincs tányér mosogatok, ha nincs ruhám akkor megpakolom a mosógépet. Ez így mind szép és jó de szeretnék elkezdeni edzeni és mellé rendesen étkezni. Van egy rakat bolt ahol lakom de még sehol sem találtam zabpelyhet például ami elég gáz, viszont a Lidl-ben olcsó és ezen kívűl még sok jó dolog van (elvileg, őszintén vagy 2x voltam ott de sokan dícsérik). De ehez fel kellene szállni a buszra és bemenni Miskolcra. Egyedül még sosem buszoztam, hogyan mondjam vegyem rá anyámékat, hogy megengedjék? Még nem kérdeztem őket, nem is tudom hogyan kérdezzem :/

2014. nov. 7. 19:43
 1/1 anonim válasza:

Szia! Ne aggodj mar most is önallobb vagy, mint en. Nalam, ha nincs kaja max. szendvicset eszek, ha nincs tanyer (ami velem meg nem fordult elö) nem eszek, ha nincs ruham (ami szinten nem fordult meg elö) akkor pizsiben maradok XD. Igy kepzelj el engem. Barmennyire is szeretnek onallobb lenni, nem tudok, de nem is nagyon akarok most meg :).

Ha meg akarod kerdezni hogy elmehetsz e akkor en igy tennem. Elöször megkerdeznem elmehetek e egyedül a busszal a lidl-ig, ha viszek telefont. Ha nem enged vagy kivancsi miert mond el az igazat, de meggyözöen. Ha igy sem enged nem tudom. Sok szerencset, 12 eves lany vagyok, es bocs az ekezetek miatt de nem magyar a gepem.

2014. nov. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!