Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek önállóbb? Hogy...

Hogyan legyek önállóbb? Hogy érjem el, hogy anyám ne akarjon mindent megcsinálni helyettem?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Hétvégente egyedül utazom Budapestre vonattal, 150 km. Pénteken felmentem, ma hazajöttem. Az a helyzet, hogy már másfél hete beteg vagyok, fáj a torkom, folyik az orrom, köhögök. Az orvos nem írt fel semmilyen gyógyszert, ahogyan próbáltam magam kúrálni, nem hatott. Csütörtökön és pénteken nem voltam suliban, és most elgondolkodtam: olyan órám nem lesz most, amiből nagyon lemaradnék, és elmennék orvoshoz. Viszont anyám azt hiszi, nem is vagyok beteg, suliba is menni akarok, most viszont megint fejfájás+hőemelkedés. Ha nem megyek suliba, szétveri a fejemet. [múlthéten 38 °C-os lázzal feküdtem, akkor is megvert, hogy szerinte 1 lusta szar vagyok] Mit csináljak? Januárban földrajz versenyre megyek, sokat kell tanulni, viszont betegen képtelen vagyok koncentrálni...Hogyan mondjam meg anyámnak, hogy elmegyek orvoshoz, felíratok valami gyógyszert, és keddtől már minden oké lesz, és nem fogok hiányozni?
2010. nov. 28. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az orvos nem irt fel semmit akkora bajod nem lehet igaza van anyudnak.
2010. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát múlt héten csak annyi bajom volt, hogy fájt a fejem, szédültem. Mostanra jött ki a torokfájás, orrfolyás, láz...Véres takony jön az orromból :S
2010. nov. 28. 20:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Már bocs de mért nem mész be a suliba ha rosszul vagy a iskola orvos majd haza küld töle mehetsz rögtön a háziorvoshoz. Nekem is gyanus lenne ha a gyerekem enyit kombinálna. Az orrod meg csak azért vérzik mert elpatant egy ér abba nem halsz bele.
2010. nov. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!