Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg olyan elterjedt...

Tényleg olyan elterjedt manapság az androfóbia, mint ahogy én érzem a környezetemben?

Figyelt kérdés

Az androfóbia a férfiaktól való szélsőséges félelmet jelenti, de most nem kifejezetten az orvosi esetekre gondolok. Én magam is olyan vagyok, hogy erősen távolságot tartok a férfiaktól. Nehezen ismerkedem meg velük, de akit egyszer megismerek és elfogadok, azzal utána többé nincs gond. Nem szeretem, ha egy idegen férfi nagyon közel van hozzám. Ha mindenképpen le kell ülni valaki mellé, lány mellé ülök. Ha van választásom női orvoshoz, vagy ügyintézőhöz fordulok.


Egy ideig azt hittem, ez csak az stiklim, de ahogy szét nézek inkább azt látom, hogy csomó más lány is ugyanígy van. Persze ott van a másik véglet is, akik már tizenévesen fűvel fával bújnak ágyba, de mégis, én azt hiszem most sok hozzám hasonló, enyhén androfóbiás lány van.


2014. nov. 7. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Nem, szerintem csak te látod.
2014. nov. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Androfóbia, na erről se hallottam még, pedig nem vagyok mai gyerek.

Hapsiként mondom, nem túl szerencsés ez a távolságtartósdi, mert amennyire paranoiások az emberek, személyes sértésnek fogják ezt venni, és hátrányt szenvedhetsz majd a későbbiekben.

2014. nov. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem szerencsés, de ilyen vagyok. Mindenkinek van valamilyen hibája. Amúgy ez orvosi eseteknél nagyon durva tud lenni. (bár melyik elmezavar nem az) Egyszer olvastam egy lányról, aki szó szerint elájult, ha férfi közelébe került. Sajnos az erős negatív élmények beégnek a tudatalattiba.
2014. nov. 8. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!