Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon nem akarok egyedül...

Nagyon nem akarok egyedül meghalni! Mit tegyek? :D

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, elèg magas 181cm. Nem a leg sportosabb alkatú, de nem vagyok kövér sem. Több lánnynál próbáltam bevágódni,de nem sikerült. Amikor már meg van a flört,a közös téma,kedvenc szín stb.. Valahogy sikerül mindig elakadnom a "barátzónánál". Azután pedig nem tudom,hogy mihez kezdjek magammal.:D Egyszerűen nem bírom megmondani az adott illetőnek,hogy tetszik/bejön nekem. Mit tegyek?:D

2014. szept. 6. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
1, Helyesírási szótár. 2, Csajozási tippek könyv 3, Ne legyél be..ari ne akadj el a barátkozásnál!
2014. szept. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Nem bevágódni kéne, hanem érezni, hogy megvan-e a tűz kettőtök közt és tenné a kapcsolatért.


Amúgy nincs senki, aki meghalna veled együtt? (rossz vicc, bocsi)

2014. szept. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hár ez nagyon nyomorultan hangzik. sztem igyál 2 felest!
2014. szept. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem iszom alkoholt:p amúgy bocsi a helyesírásért.
2014. szept. 6. 00:31
 5/7 anonim válasza:
Irj rám adok tanácsot stb.
2014. szept. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

15 évesen bőven ráérsz még csajozni. Légy laza, nyitott, barátságos, és olyan lányoknál próbálkozz, akikről úgy gondolod, hogy te is tetszel nekik. Bókolj, dícsérd meg a ruháját, a haját, bármit. Aztán várj. Az fontos. Érezze a lány, hogy akár éveket is várnál rá (nem feltétlen kell így lennie) csak éreztesd vele, hogy nem csak szexre kell, és hogy igenis szereted őt, szex nélkül is, aztán majd alakul.


184 cm (bocs, ezt nem hagyhattam ki :'D ) 17/L

2014. szept. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kálmix válasza:

15 évesen még előtted a világ. Ne ess még pánikba! Hol van ez még attól, mikor másnaposan kell kiállni az érettségi-biztos elé XD Vagy esetleg jó 10 év múlva az államvizsgára teperni. Aztán munkahelyi gondok: a főnök aggresszívitása, a kollégák passzívitása, szivatása...

Megannyi pofon vár még rád.

Egyébként csomó olyan haverom van akik 16 éves korukig egy félmeztelen csajt se láttak, az anyukájukon kívül...

Sőt olyat is ismerek aki kifejezetten későn kezdte. Na persze Ő a 190 centije mellé még kapott a Úrtól 140 kiló össztömeget is! Neki kellett 17 és fél év, mire eljutott egy női nyak-pisziig. Az a nem gyenge!

Szóval még nincs késő semmihez! Ha jól sejtem még a középsuli elejét taposod. Bőven van időd még össze melegedni a csajokkal. Addig is nézd meg az Amerikai Pite 1-2-3-at :D

2014. szept. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!