Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy olyan 16...

Mit gondoltok egy olyan 16 éves lányról, aki szabadidejében pl. horgol meg ilyen kis karkötőket csinál?

Figyelt kérdés

Eléggé magamnak való vagyok és szabadidőmben ahelyett, hogy a barátaimmal lennék, inkább itthon kézügyeskedek...Csak ezeket így nem nagyon szoktam mondani másoknak, mert félek, azt gondolják, hogy milyen ratyin hangzik már, hogy a 21. században, amikor egy normális ennyi idős bulizik meg ilyenek, én ilyen régimódi dolgokat csinálok, mint a horgolás ._. Meg kötni is meg akarok tanulni, mert akkor csinálhatnék pl. ilyen kis sálakat magamnak, vagy a legjobb barátnőm kiscicájának *.* Vagy mondjuk ilyen kis zokniféleségeket, már ha lehet egyáltalán olyat. Olyan cuki lenne már egy kiscica kötött zokniban :333

Szóval szerintetek gáz, hogy ezzel KÖTÖM (ez egy szóvicc akart lenni xd) le magam?


2014. nov. 9. 11:59
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
*osztálytársam
2014. nov. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
72%

"Gondolom nem lehetsz egy szépség és emiatt vannak ilyen hobbijaid."


Így van első, mondd csak meg, Te biztosan nagyon szép vagy, ezért már szétk**attad magad az első diszkódban. Mert aki szép, annak kutya kötelessége árulni magát, ahelyett ,hogy valami értelmeset csinálna.

Kedves Kérdező!

Én mindig is jól néztem ki, de 16 évesen én is pontosan ugyanezeket csináltam :-) Nagyon aranyos amiket leírtál, szerintem tartsd meg a jó szokásodat, hidd el jó irányba fog fejlődni a lelkivilágod, és nem utolsó sorban nagyon kreatív ember leszel, aminek később fogod megtapasztalni a hasznát. Bőven lesz időd még egyéb dolgokra is. :-) Tényleg mosolyogtam ahogy olvastam, de jó értelemben, örülök, hogy vannak ilyen lányok, akik nem azt kérdezik ennyi idősen, hogy "lehetek-e terhes?". vagy azt, hogy: Gáz, hogy még szűz vagyok?".

Kiscicának zokni? :-) Hát ez tüneményes, de attól hogy kicsi, ne a legvékonyabb tűt válaszd, mert túl merev lesz és szoros. Inkább vastag tűvel csináld, nagyon lazára. Így sem fogja szeretni, szóval ha cicának akarsz valamit kötni, akkor inkább köss egy egyszerű puha takarót neki :-) A cicák nem szeretik, ha bármint is ráhúzkodnak a lábukra, mert akkor nem tudják nyalogatni, tisztogatni, azzal mosakodnak, és menni sem tudnak benne.

2014. nov. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
67%

Egyáltalán nem gáz, sőt! A barátnőm is ilyen :)


Szerintem inkább az a gáz, hogy a bulizós kortársaid majd egy gombot nem tudnak majd felvarrni, ha a pasijuknak leszakad...

2014. nov. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
KÉRLEK, ne adj a macskára zoknit. A karmai a fegyvere, a talppárnái az eszköze, az első alkalommal, amikor felugrana egy polcra, megcsúszna a zokni miatt, és nyakát törné, még megkapaszkodni sem tudna.
2014. nov. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
79%
22 éves vagyok, 16 éves korom óta tudok kötni, horgolni, és sose éreztem ezt cikinek. Tök jó dolgokat lehet csinálni, ajándékba is szoktak nekik örülni, csak valóban, sajnos egyre drágább.
2014. nov. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
60%

Nem gáz, szerintem nagyon cuki, bárcsak nekem is lennének ilyen barátnőim:) Én 16 évesen mini babaházakat csináltam farostlemezből. :) (22/L)

Ja, és hogy egy előző válaszoló is írta, tényleg ne adj zoknit a macskára, veszélyes lehet... :S

2014. nov. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Igazatok van, lehet, nem lenne túl jó ötlet a kiscicára zoknit adni :c

2014. nov. 9. 14:47
 18/30 anonim ***** válasza:
0%

azt hogy horgol meg karkötőt csinál.


a problémád később inkább azzal lehet hogy nincs szociális életed, így társat se könnyű találni, meg a lelki egészséged is le fog romlani hamar.

2014. nov. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Már van barátom :3 És szerintem nem csak az lehet lelkileg egészséges, aki minden nap megy valahová szórakozni, én így is tökéletesen elvagyok, persze ezt nem értheti meg egy olyan ember, akit az tesz boldoggá, ha van mondjuk 500 barátja és nem bír ki egy napot se emberek nélkül :/
2014. nov. 9. 15:31
 20/30 anonim ***** válasza:
55%
18. ez nem feltétlenül igaz. Én írtam, hogy én is ezt csináltam 16 évesen. Teljesen normális felnőtt nő lett belőlem, ma már nem kötögetek, nagyon is jól boldogulok az emberekkel, eljött az az idő is, amikor kiéltem magam, majd az az idő is, amikor megtaláltam életem párját. Azt viszont nem bánom, hogy abban a korszakban nem szórakoztam olyan emberekkel, akik valójában nem is az én világom voltak. Lehet a kérdező is így van ezzel, hogy azért csinálja szívesebben ezt, mert még nem alakult ki az a kör, akikkel szívesen elmenne szórakozni. Csak azért meg ne tegye, hogy ne lógjon ki a sorból.
2014. nov. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!