Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy olyan 16...

Mit gondoltok egy olyan 16 éves lányról, aki szabadidejében pl. horgol meg ilyen kis karkötőket csinál?

Figyelt kérdés

Eléggé magamnak való vagyok és szabadidőmben ahelyett, hogy a barátaimmal lennék, inkább itthon kézügyeskedek...Csak ezeket így nem nagyon szoktam mondani másoknak, mert félek, azt gondolják, hogy milyen ratyin hangzik már, hogy a 21. században, amikor egy normális ennyi idős bulizik meg ilyenek, én ilyen régimódi dolgokat csinálok, mint a horgolás ._. Meg kötni is meg akarok tanulni, mert akkor csinálhatnék pl. ilyen kis sálakat magamnak, vagy a legjobb barátnőm kiscicájának *.* Vagy mondjuk ilyen kis zokniféleségeket, már ha lehet egyáltalán olyat. Olyan cuki lenne már egy kiscica kötött zokniban :333

Szóval szerintetek gáz, hogy ezzel KÖTÖM (ez egy szóvicc akart lenni xd) le magam?


2014. nov. 9. 11:59
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Kapaszkodj meg, én ennyi idősen szórakozni is jártam, meg kézműves hobbijaim is voltak. A suli mellett mindkettő bőven belefért. Sőt, a mai napig csinálok csomózott karkötőket, fülbevalókat, pedig 12 évvel vagyok idősebb nálad.
2014. nov. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
:))) És ez mégis kit érdekel? :)
2014. nov. 9. 18:35
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
majd ha elhagy a barátod és eltelik 1-5-10 év a magányban, már másképp fogod érezni. de 5 év múlva már nem a horgolás fog érdekelni, hanem hogy valaki elvegyen feleségül, meg munka után hazaérj a kedvenc sorozatodra.
2014. nov. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
40%
a megnyilvánulásaid alapján viszont ritka tapló, beképzelt ember vagy horgolástól függetlenül, ha ez agy megy továébb magányosan is fogsz meghalni
2014. nov. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
22. kommentedet nem értem. Eddig mindenki segített a válaszával.
2014. nov. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
19:03 Arra írtam, hogy előtte arról volt szó, hogy én nem igazán igénylem azt, hogy sok ember legyen körülöttem, meg ilyesmi, hanem megvagyok egyedül is, erre a 21. válaszoló odaírta, hogy neki meg bezzeg arra is van ideje, hogy szórakozni járjon :) És arra mondtam, hogy ez amúgy kit érdekel? :) Nem azért vagyok itthonülősebb, mert pl. akkora stréber vagyok, hogy egész nap tanulok vagy valami és nem marad időm arra, hogy eljárjak bulizni, vagy csak így elmenjek valahová a barátnőimmel, hanem mert nekem így tetszik, szívesebben csinálom ezeket, vagy pl. nézek meg egy animét vagy esetleg a kezembe veszek egy könyvet, mint hogy minden délutánra beszervezzek valami mászkálós programot (: Szóval most nem értem, miért kell itt rajolni ezzel, hogy jajj, ő még szórakozni is járt, meg még emellett is volt ideje ezeket csinálni ^.^ Ettől nem lesz szerintem jobb ember c:
2014. nov. 9. 20:16
 27/30 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha nem bántásból írta, hanem csak úgy, akkor bocsi ^^
2014. nov. 9. 20:17
 28/30 anonim ***** válasza:

Én úgy értelmeztem, hogy "csak úgy" írta.

Na mindegy, én továbbra is azt mondom, hogy a 16 éves még gyerek, és attól még nem fogsz vénlány maradni, mert ennyi idősen nem ugrasz fejest az életbe. Ugyan nekem volt ebben a korban barátom, de ugyanígy éltem én is amikor épp nem vele voltam. Kb. 20 évesen kezdtem el jobban szórakozni járni.

2014. nov. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. nov. 13. 20:49
 30/30 anonim ***** válasza:
54%

A 21-es válaszoló voltam, úgy gondolom, körülbelül ugyanolyan arányban érdekelhet bárkit az én válaszom, mint a te kérdésed.

A megjegyzésem arra vonatkozóan, hogy a társasági élet és a magányos hobbik az életemben elférnek/elfértek egymás mellett, NEM arra irányultak, hogy ettől én jobb ember lennék, mint az, aki csak az egyikkel vagy csak a másikkal foglalja le magát.

Olvasd vissza az itt adott válaszokat: feltűnő, hogy sokan erősen és szélsőségesen szembeállítják egymással a csendes, leülős hobbikat a szociális, adott esetben bulizós estékkel. Mintha egyrészt a kétféle szabadidős tevékenység kizárná egymást, másrészt mert mintha ezzel meg lehetne magyarázni az ember lelki alkatát.

Na, gondoltam, bedobok egy példát, hogy nem és nem lehet.

Ha magadra vetted, akkor szerintem felejtsd el.

2014. nov. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!