Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan valtoztathatok magamon,...

Hogyan valtoztathatok magamon, korulmenyeimen, hogy oszinte baratsagot alakitsak ki nullarol?

Figyelt kérdés
Feleszmeltem arra, hogy az egyetlen fiu baratommal megszunt a kapcsolat, nem is volt.igazi barat, regota csak lany barataim voltak mert normalisabbnak gondoltam oket, nem parasztok, nem voltak bunkok, amiket tapasztaltam srac baratoktol. De most raebredtem arra, hogy egyaltalan nem egeszseges csak lany baratokkal korulvenni magam, mert akarva akaratlanul atveszi az ember a dolgaikat, ne gondoljatok rosszra. Szoval felnyilt a szemem, hogy nagyon ketszinuek a lanyok, hogy elvezik ha van egy jo fiubaratjuk, aki sokszor jol jon, viszont belelatsz a kapcsolatukba, hogy milyen kepmutatoak, ketszinuek egymassal szemben(baratno baratnivel) es ettol rosszul vagyok. Raadasul nem tzdok lanyokkal csajos dolgokat megbeszelni mert szerintem igazi baratsag nincs is fiu lany kozott, csak ritka,igazabol az a baj, hogy 22evesen attol felek, hogy keso olyan igazi jo baratsagot kialakitani. Mit tanacsolnatok, hogyan tudnek ertelmes, intellektualis baratokat szerezni, akiknek hasonlo erdeklodesi koruk van? Nagyon kiabrandultam a nokkel valo baratsagbol, inkabb megmarad szamomra baratnomnel a dolog, de a tobbi lany baratom dolgai es nyavogasai nagyon zavarnak es nem tudom toleralni. A baj az is, hogy elegge megvan a magam stilusa, kozponti tema az oltozkodes, muveszet, alter zene, autok, elektronikai cuccok, de egyszeruen tartok attol, hogy legtobben erre nem adnak, lenyeg a lenyeg, hogy jo lenne normalis barati kort vagy baratot talalni, akivel mindent meg lehet osztani, de ki is abrandultam az emberekbol, movel az egyetlen igaznak tartott baratom belem szeretett, igy bizalmat nehezen tudok adni. Egyszeru dolognak tunik ez a baratsag de meg is olyan nehez.
2014. nov. 9. 17:07
 1/2 anonim válasza:
Szerintem 22-èvesen egyâltalàn nem kèső mèg igazi jó baràtsàgot kíalakaitani.Biztosan van neked is fiú ismerősöd..lehet hogy nem vagytok igazi barátok,de talàn megpróbàlhatnàl elmenni valahova szórakozni vele,esetleg megbeszéhetnèd vele hogy hozon magával egy pár ismerőst,ès esetleg rajta keresztül megismerkedhetnèl új emberekkel,csak legyèl nyítot ès szerintem lesz rá esèlyed hogy találsz egy igazi fiú barátot is!
2014. nov. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom szepen, nagyon jol esett, hogy kaptam tanacsot, akkor el kell gondolkodnom ki az akivel szorosabbra lehet fuzni a baratsagotsima ismeretsegbol!
2014. nov. 9. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!