Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én érzem azt hogy olyan...

Csak én érzem azt hogy olyan ellenséges mindenki?

Figyelt kérdés
azt vettem észre körülöttem mindenki olyan ellenséges, ha próbálok önerőből elérni valamit, azt érzem ahogy leszólnak hogy kevés, ha teszek valamit ami szerintem jó, akkor is belekötnek. De még baráttal is igy van, van egy gyerekkori barátom, ha csinálok valamit és szerintem új dolog meg jó, és beavatom őt is, akkor is inkább a kritika jön hogy ez nemjó mert... Mintha nem lehet neki megfelelni. sok emberrel van ez igy, h nemtudom mit várnak.. elég idegesitő.
2014. nov. 10. 11:43
1 2
 11/11 anonim válasza:
Vajon a munkahelyeden is így megmondod a magadét a főnöknek vagy a kollégáidnak? Azért nem lehet minden helyzetben így viselkedni, főleg egy munkahelyen azért elég komoly következményei lehetnek.Arról nem beszélve, hogy amit ide leírtál az szerintem egy mese habbal. Amikor én elmondom a véleményem valakinek így mint Te,akkor a másik azt sosem úgy kezeli hogy na jól van igazad van..., hanem még durvábban visszavág.A Te oktatód nem azért mondta neked hogy igazad volt, mert valóban így is gondolta..csak kellett neki a pénz.
2020. ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!