Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Léteznek itt hasonló emberek...

Léteznek itt hasonló emberek mint Elliott Rogers?

Figyelt kérdés

Aki nem lenne képben, nemrég volt egy kérdés ahol elszabadultak az indulatok. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__5705..


Én csak annyit szeretnék kérdezni, mivel nem ő volt az egyetlen ilyen ámokfutó, hogy vannak-e esetleg Magyarországon is ilyen emberek akiknek ez már megfordult a fejükben és gazdagok is és magányosak?


Azért kérdezem mert én nagyon is megértem a problémájukat, nem ítélem el őket mert tudom min mennek keresztül.


Annyi a különbség, hogy én csóró vagyok és ezért nem kellek a nőknek és lehetőségem se nagyon van csajozni. Arra gondoltam, hogy ha egy ilyen emberrel összebarátkoznék akkor kombinálhatnánk erősségeinket és senkinek sem kellene meghalnia, neki sem.



2014. máj. 26. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Én ilyen emberel nem barátkoznék, az ilyen pszichopata. 26 éves vagyok és még nem volt barátnőm, de még az eszembe se jutott hogy ilyet csináljak. Ez az én hibám, ezért nem hibáztatok mást.
2014. máj. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem. Ez a társadalom hibája, a média hibája, a szépségipar hibája és mindenki más hibája aki ezt az egyenlőtlenségen alapuló rendszert élteti ahol egy maréknyi embernek megvan mindene a többiek meg éhbérért dolgozva nyomorognak.


De az nem megoldás, hogy lelősz pár embert véletlenszerűen. Az a megoldás, ha megpróbálod megtalálni a kiutat a helyzetedből. Ha sok pénzed van, akkor van kiút. És nem a prostituáltakra célzok. Ha pénzed van akkor fel tudsz építeni egy stílust és tudsz adni magadra és nem utolsó sorban be tudsz menni szórakozóhelyekre és tudsz kérni magadnak is italt és a kiszemelt nőnek is.

2014. máj. 26. 17:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazad van, de azok a felszínes kapcsolatok, amelyek a pénz miatt jönnek csak létre, olyanok is! Kívülről meseszerű, de lehet a gazdag ember sok szép nővel az oldalán boldogtalan. Engem csak ez vigasztal, bár én is ''csóró'' vagyok, de ez kissé megnyugtat.
2014. jún. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ezt a dolgot csak a szegények találták ki, hogy áltassák vele magukat. Valójában ha valaki gazdag akkor minden eszköze megvan a boldogsághoz. Van egy pár aki nem nyugszik és elkezd drogozni vagy piálni de nagyon kevesen.


Ha pedig valaki a szegények közé néz ott sokkal több alakoskodást és kétszínűséget láthat.

2014. jún. 6. 10:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Pedig hány sztár végezte lecsúszott drogosként az elvonón! Amikor már mindent megkaphatsz, piát, nőt, bulikat, luxusházat, luxusautót, szóval mindent...akkor má nem azg jelenti majd. Azt hiszed, hogy ezek már tudnak örülni olyannak, hogy jó csaj van mellettük meg vesznek egy házat a Bahamákon? Már semmi, csak természetes dolog. Pont azért lesznek drogosok, mert már nincs életcél, mert meg van minden. Én tudok örülni egy apró dolognak is. Szerintem jobban jár az ember; mert ha csak búsul ilyeneken, gazdag úgysem lesz miatta. Akkor legalább annyira legyek boldog, amennyire lehet.
2014. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És biztos vagy benne, hogy nem jobb egy ilyen élet után 30-40 évesen bekapni az aranylövést, mint 80 évet úgy leélni, hogy az első 18-ban az iskolai szekálások miatt szopsz, utána meg mehetsz dolgozni minimálbérért, ha egyáltalán felvesznek valahova és annyi pénzed van, amiből a létfenntartásodat fedezni tudod, félretenni meg ha nagyon spórolós vagy is csak annyit tudsz, amit rögtön felélsz a következő munkahelyváltáskor vagy albérletváltáskor vagy egyéb váratlan kiadáskor ha tönkremegy valamid.


És mellette nem élsz egyáltalán. Mert ha KICSIT IS élsz, néha megiszol egy sört a haverokkal, elmész moziba meg egy évben egyszer csak egy hétre nyaralni már egyik napról a másikra élsz és az első komolyabb váratlan kiadásnál utcára kerülsz.


Ha véletlenül hányattatott sorsod ellenére óriási kitartás van benned, akkor lehetsz stréber majd egy karrierista törtető és ha senki és semmi nem húzza keresztül a terveidet akkor 40 éves korodra elérheted azt az életszínvonalat amiről mindig is álmodtál. Utána pedig ha addig még komolyabb egészségügyi problémád nem alakult ki a túlhajszolt életviteled miatt, lehet még pár jó éved, mert 50 felett már felmondja a szolgálatot a lompos a legtöbb embernél és jönnek a korral járó betegségek. Porckopások, csontritkulás, izomsorvadás, ráncosodás, látásromlás, hallásromlás, elbutulás és még számos más a genetikai hajlam alapján. Például rák.


Én azt mondom, inkább éljen az ember ereje és teljesítőképessége csúcsán mondjuk 14-35 éves koráig teljes életet gazdagságban és mindent tapasztaljon meg, utána már akár meg is halhat. Utána már csak a lassú szenvedés következik. Még ha pénze van sem tudja igazán jól érezni magát, mert hol itt fáj, hol ott fáj neki.

2014. jún. 6. 17:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Az hogy valakinek sok pénze van (lasd rodgers) az nagyon sok ember esetében nem egyenlő azzal hogy élvezi is az életet. Általában külşő szemlélőként észre semveszik az emberek(család, haverok) hogy igazából baj van. Ezek az emberek "maszkot viselnek" de belül őrlődnek a napok más más körítéssel de ugyanolyan csalódásokkal telnek. Hiába van sok pénze luxus kocsija ha legbelül totálisan eltér a normáltól és a folyamatos kudarcokat (egyedül) nem tudja kezelni. Elliot esetében is ez mem egyik napról a máikra pattant ki az ötlet csak ő azon kevesek közé tartozik akik véghez is vitték. A kérdésre tehát igen vannak ilyen emberek de közülük kevesen merik meglépni az utolsó lépést.
2014. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Léteznek, egyik haverom is ilyesmi, még külsőre is hasonlít rá, tipikus vézna alacsony srác.
jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!