Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiu tetszik nekem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu tetszik nekem és énis bejövök neki és hát csak egy kis bibi van nekem ö lesz az elsö és ha megakar csókolni nekem vele lesz az elsö csókom mitcsináljak hogy ne tünjek balféknek a csókba? Lány/15 éves

Figyelt kérdés

2012. szept. 30. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
mindenkinek volt első csókja.. ha emiatt bármit is mond akkor egy tapló bunkó gyökér..
2012. szept. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd az jön magától, minden esetre ne görcsösen állj hozzá. 15/F
2012. szept. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ne görcsölj rajta. Csak megtörténik és kész. Az elsőnek nem muszáj nyelvesnek lennie. Én pl. az első csókom után, a nálam sokkal tapasztaltabb barátnőmmel gyakoroltam :D hülyén hangzik, de ez van. 18/L
2012. szept. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj! Majd ha összejöttök, gyakorolsz majd vele eleget! Nekem is volt olyan lány, aki utána bevallotta, hogy az volt neki az első, nem akartam elhinni, de végül is, mondtam neki, hogy semmi baj, majd gyakoroljuk még ezt! Szóval ha így áll hozzá a fiú, akkor jó. Ha nem akkor dobd ki azonnal!
2012. szept. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én fiu vagyok.Volt két barátnőm mindkettővel csókolóztam.én is féltem. ezzel azt akarom kifejezni hogy ő is fél. Nyugodj meg.
2012. okt. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat azt hittem majd lehurrognak de nem köszönöm mégegyszer nyugodtabb vagyok sokkal
2012. okt. 6. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!