Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire tartjátok igaznak,...

Mennyire tartjátok igaznak, létező jelenségnek ezt a tézist?

Figyelt kérdés
Ha ráfókuszálok a változásra és belátom, hogy uralni vagyok képes a személyiségem, az valósággá teszi azt és valóban képes leszek rá.
2014. nov. 10. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennél több erőfeszítést már nem is tömöríthettél volna bele egy mondatba.


-ráfókuszálok,uralni vagyok képes és valóban képes leszek rá-


dobd el az erőfeszítést mert változni úgy sokkal könnyebb, laza legyél és boldog


De egy valamiben nagyon jó, mégpedig az irány.Hogy befelé mutat, hogy magaddal foglalkozol.

Mindenki a körülményeit próbálja megerőszakolni de te nem, te magadon akarsz változtatni ez a legfontosabb.


Már csak a módszert kell tudnod és készen is állsz.


Én nem szeretem a magunkon vett erőszakot ezért a legegyszerűbb megoldást tartom a legjobbnak ami nem más mint a kimondott szó ereje. Van egy könyvem ami csak ezzel a témával foglalkozik és igen meggyőző.


Amikor este túl vagy az egész napi tenni valókon pihenj le egy kicsit és mond ki magadnak a pozitív megerősítéseket.


Mivel nem dobtál fel semmilyen témát ezért hasra ütés szerűen leírok párat de tetszés szerint kitalálhatsz mást is amit szeretnél hogy megvalósuljon az életedben.


Szeretem magamat, bízom magamban, magabiztos vagyok, a világ biztonságos és barátságos, új barátaim vannak, a barátaim szeretnek velem lenni, önbizalmam napról napra növekszik, az emberek megbecsülnek engem, jól érzem magam, egészséges vagyok és boldog


Párkapcsolati szempontból:

Tudom hogy már megvan az igazi és most megjelenik az életemben, készen állok a szerelemre, szeretetre méltó vagyok, a párom imád engem, harmonikus párkapcsolatban élek


Ha kell anyagiakkal kapcsolatban is kitalálhatsz párat attól függően hogy mire van szükséged.


Ezeket a megerősítéseket nem kell egész nap mondogatnod magadban hogy bele sulykold a tudatalattidba vagy ilyesmi.

Egyszerűen és lazán mond ki őket amikor le tudsz nyugodni egy kicsit és tudsz magadra szánni öt percet.


Az eredmény nem marad el.

Sok sikert!

2014. nov. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A megoldásod teljesen logikusnak tűnik, velem született hülyeség, hogy mindent túlbonyolítok a végtelenségig (bár ennek is van haszna), közben minden megoldást a legegyszerűbben úgy tudunk megoldani, ha a problémát is egyszerűnek tekintjük - amihez viszont elengedhetetlen az önbizalom. A fentebb leírt módszert, félmondatokat afféle mantrákként használjam?
2014. nov. 10. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a mantrákat olyasminek tartom amiket az ember nap közben is mormol magában. Itt ilyesmire nincs szükség.

Nem kell megbolondítanod magad nap közben semmivel, nyugodtan foglalkozz azzal amivel idáig is elfoglaltad magad.


Azzal hogy kimondod amit szeretnél kinyilvánítod magadnak és az életnek a kívánt dolgokat. Mindig fogalmazz jelen időben, a feltételes mód és a jövő idő teljesen hasztalan. Tehát ez vagy az lesz vagy szeretnék ilyen nincs.


Ezen kívül fel is írhatod amit el akarsz érni.Ez is egy jó módszer, erre azt mondják hogy azzal hogy leírod a kívánságodat 'lehozod fizikai síkra' mivel papírra veted.


De azt sem kell naponta olvasgatni, ha leírtad össze is tépheted vagy eldughatod magad elől.

Sokkal hasznosabb ha leválsz a dologról, hagyd a csudába az egészet hagy teljesüljön magától.


Persze ha konkrétan rámutatnál a problémára az jobb lenne.

2014. nov. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!