Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a párotok...

Mit tennétek, ha a párotok egy napon közölné, hogy gyógyíthatatlan beteg és csak pár hónapja van hátra?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 20:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Hát sztem ha szeretik egymást akkor ez egyértelmű!
2013. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Azonnal indulnék vele Bora -Borára,és még jobban szeretném,még jobban ,kimutatnám kényeztetném mennyire imádom,minden percet igyekeznék kihasználni,amíg vele lehetek.Bár most is igyekszünk igy élni a férjemmel,de akkor talán még jobban csak egymással foglalkoznánk,semmi más nem érdekelne,és persze a legnagyobb vágyait igyekezném teljesíteni,vagy mondanám neki,hogy tegye meg amit mindig akart,de várt,hogy majd egyszer...
2013. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Mellette lennék éjjel nappal, kimutatnám mennyire szeretem, és segítenék neki abban hogy szép legyen az utolsó időszak.
2013. jún. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Semmi nem változna. Pár hónapja van hatra? Nekem lehet hogy csak pár oram. Nem ismerjük előre a sorsunkat.
2013. jún. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%

4

Na te is szép ember lehetsz....

2013. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Miért is? Mert nem baxnam el a hátralevő napjait sirankozassal ? Mert semmi nem változna, ugyanúgy szeretnem? Hat legyen, akkor szép vagyok. Kosz a bokot.
2013. jún. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Hacsak nem valami genetikai betegség, nincs olyan ami gyógyíthatatlan. Először megpróbálnám megkeresni a gyógyírt, ha látom, hogy tényleg nincs mit tenni, vele tölteném minden percemet és megpróbálnám felvidítani, ha szomorú
2013. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező! Ez egy valós probléma, vagy csak eljátszottál a gondolattal, milyen lenne, ha... ?
2013. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

Én lehet, hogy megkérném: vállaljunk babát, amíg lehet (én vagyok a nő)! Szeretném, ha 'utána' is velem lehetne, persze egészen másként... nem gondolom, hogy ez önzőség, de természetesen csakis az ő véleménye alapján, ketten döntenénk/dönthetnénk ezt el!

Más hogy áll ehhez? Ti ezt vállalnátok? (Persze, ha valóban bekövetkezne az adott szitu, senki nem tudhatja, valójában hogy reagálna minderre!)

2013. jún. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Én is szülnék. :) Miatta (mert nagyon szeretne gyereket), miattam (mert én is).

Ezen kívül gondoskodnék róla, hogy ez legyen élete legboldogabb pár hónapja!

2013. jún. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!