Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lányba vagyok szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányba vagyok szerelmes én is lány vagyok de most tudtam meg h gyógyíthatatlan beteg! Mit tegyek? :c

Figyelt kérdés
Lány vagyok és egy lányba szerettem bele, olyan 3-4 hónapja tudok arról h ő is szeret engem és idáig minden jól is ment..feljött az a téma h ő ma azon gondolkodott h vajon mit csinálnék ha meghalna mondjuk elütné egy kocsi, elmondtam h egyből érte mennék és ott fogom majd fogni a kezét és reménykedek abban h egyszer fölébred és akkor minden újra a régi lesz.. és ekkor még nem is sejtettem semmit hisz hát bárki lehet kíváncsi...viszont ezután azt kérdezte h :"és mi van ha egy olyan betegségem lenne amit nem lehet gyógyítani??" ekkor összeállt a kép..pár nappal ezelőtt mondta h van egy "titka" senki sem tud róla és már 1 éve titkolja és azt mondta h ettől sokszor rossz kedve van és nekem se esne jól ha elmondaná így gondoltam ez lehet az a "titok" :( viszont ha ez igaz és tényleg van egy gyógyíthatatlan betegsége attól még nem kell a legrosszabbra gondolnom ugye?? esetleg 2-3 nap múlva dobjatok meg egy üzivel hátha megtudom h milyen beteg és talán tudnátok segíteni h az a gyógyíthatatlan betegség nem is olyan gyógyíthatatlan :c nagyon szeretem őt és nagyon félek h elveszítem, ezelőtt még nem is éreztem ilyet lány iránt..kérlek segítsetek!!

2013. aug. 8. 05:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd csak, hány éves vagy?
2013. aug. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Ez megint egy kitalált sz@r.. szánalom.
2013. aug. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Leszbi vagy?:/
2013. aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok leszbi, ilyet először éreztem lány iránt hát nemtudom inkább bi.
2013. aug. 8. 13:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Na és mi az a gyógyíthatatlan betegség? Rák? Hát akkro kb. fél éve van vissza, max 1 éve...
2013. aug. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez valami morbid tinipoén akar lenni?


Az aggódásrombolás első szabálya hogy vedd számításba és derítsd ki mi lehet a lehető legrosszabb eshetőség.


Második szabály hogy tegyél meg mindent ez ellen.

2013. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!