Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, vagy hogyan...

Mit tegyek, vagy hogyan változzak meg, hogy megfeleljek nekik?

Figyelt kérdés

Sajnos az a gondom,hogy úgy érzem kicsit magamra maradtam...vannak barátaim,de abból egyet merek igaznak hívni,bár ő fiú es a sulin kívül mem beszélünk..a lány bff-em úgy érzem,hogy szó szerint leszar. Napok óta egész nap hozzám sem szól és másokkal meg tök jól el van,de nagyon rosszul esik. Van egy valaki,akit szeretek,de ő is nagyon csak,hogy ő pont ugyanezt csinálja.:( álandóan a gépen játszik rólam meg megfeledkezik. Annyira rossz:( Már éjszakákat sírtam át,mert vagy egyedül vagyok,vagy idegbetegeskedek,velük és a többi haverral.Próbálok haverokat szerezni a játékokban meg a suli haverokkal is próbálok több időt tölteni és sokat is beszélek,de ők nem figyelnek rám..:( én bezzeg mindig meghallgatom őket. Nem tudom mit csináljak , már anyum is rákérdezett,hogy mi a baj velem mostanában.

13 éves lány vagyok..

Kérlek segítsetek! A válaszokat előre is köszönöm!



2014. nov. 11. 17:09
 1/2 anonim válasza:
Az ilyenek nem barátok.Sajnos teljesen át tudom érezni a helyzeted.Beszélj velük hogy 'neked ez így már nem oké' mert később rosszabb lesz.Vagy keress másik barátokat:)
2014. nov. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat és az együttérzésedet! :) Már el is kezdtem új barátokat keresni :) és fura ,de már jó,hogy pl a bff-em leszar.Ugysem volt megértő velem sose.
2014. nov. 12. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!