Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért röhögtek ezek a lányok,...

Miért röhögtek ezek a lányok, vagy mi bajuk lett, röhögőgörcsöt kaptak? Bőven lent.

Figyelt kérdés

Ma voltam a MC donalds-ban,ettem egy hamburgert meg ittam egy teát,aztán még nem mentem,hanem mobilon neteztem kicsit. A másik oldalban Leült két lány,beszélgettek és mosolyogtak néha,egyszer feléjük fordultam és rájuk néztem és mind a ketten engem néztek,azt hittem,hogy ha rájuk nézek,elfordulnak egyből,megszégyellik magukat és elfordulnak,de nem,néztek mind ketten tovább és én voltam az aki elfordultam vissza,és mikor vissza fordultam röhögtek de engem nem zavart tovább neteztem a telómon. Aztán mikor gondoltam megyek,felálltam,vettem felfelé a kabátot akkor is engem nézett mind a kettő és annyira röhögtek,hogy már pirosak voltak a röhögéstől. Pedig nem volt rajtam semmi fura,mégis kiröhögtek. Az egyik csaj kövér volt nem is kicsit. Ha azt mondtam volna neki,hogy " mit röhögsz te tehén"? Gondolom a röhögőa arca egyből elkomolyodott volna,mert az már nem esett volna jól neki,de nem akartam g...cizni. Hanem inkább rájuk néztem komolyan és eljöttem,magamban meg gondoltam,hogy biztos valami bajuk van,hogy Ennyire kiröhögtek. Mi miatt röhögtek vajon?

írjatok már kort es nemet akik válaszoltok,hadd tudjam,hogy milyen korosztály válaszol erre a kérdésemre,de ha nem akartok ne írjatok.

én 31,F vagyok.

akik röhögtek azok meg olyan 23-24 körüli lányok voltak.

Vajon mi miatt röhögtek?



#csaj #Röhögtek
2014. nov. 11. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
A kinézeteden nevettek.
2014. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Édes jó istenem! Nobel díjat érdemel, aki egyszer megfejti a csajok vihogásának az igazi okát.
2014. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Primitívek az ilyen emberek, sajnos engem is röhögtek már ki lányok, pont a McDonaldsban, pedig semmi nem volt rajtam, de engem nagyon zavart, ezért átültem egy másik székre, hogy nekik háttal legyek.

18/L

2014. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Nem kötelező beképzeltnek lenni. Nem biztos hogy te voltál a téma
2014. nov. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miquel-nél a pont! :)) Ezen most én is bevihogtam, a nap beszólása! :)

Nem is kell ezen agyalni. Mi is vihogtunk tinilány korunkban, még a semmin is.

2014. nov. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Bármin röhöghettek, nem csak rajtad.

Mondjuk dumáltak valami cikiről, te erre felfigyeltél és utána azon kezdtek vihogni, hogy vajon hallottad-e.

Vagy tetszettél nekik, vagy pont az ellentéte. Ezer oka lehet.

2014. nov. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezted meg? facepalm
2014. nov. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de elég undorító dolog, mikor valakin ilyen feltűnően nevetnek...
2014. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Huh, még direkt élvezték is hogy rájuk forditottad a figyelmed, és feléjük fordultál...


Észrevetted, hogy vannak olyan lányok, akik direkt jó feltünően nevetgélnek, jó hangosan? Mind azért csinálják, hogy ők legyenek a figyelem középpontjában.


Az ilyeneket nem kell észrevenni, mert azzal csak alájuk adod a lovat...


Ez nagyon durva. :(

2014. nov. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!