Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy tetszik...

Miért van az, hogy tetszik egy ESFJ, tetszik a jelleme (leírás alapján is), mégis minden ilyen kifejtésben azt írják, hogy számomra kerülendő? Én ENTJ

Figyelt kérdés

ESFJ lány, én ENTJ fiú. Szimpatikus, most arról ne is beszéljünk, hogy eddig emberileg tetszik, ez evidens, hogy ez megvan, ha már ideáig eljutok.


Ami fura, hogy az ESFJ leírása is tetszik, mégis azt írják, hogy nem hozzám való, kerülendő.


Mit nem veszek észre? Ha valaki jártas a témában, szívesen venném, ha felhomályosítana.


2014. nov. 12. 15:28
 1/8 anonim válasza:
0%
Ne haragudj,de mi a fenéről beszélsz?
2014. nov. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
33%

hallod szard már le ezt a baromságot, nehogy már egy idióta teszt alapján éld az életed..

akkora ökörség mint az állat, folyamatos ellentmondások vannak benne.

2014. nov. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Idefigyelj, ez most nekem egy állati flash volt. Kitöltöttem online, és kijött, hogy INFJ (a népesség mindössze 1%-a). Tovább nézegettem, és azt láttam a jellemzésben, hogy az INFJ-nek „Valami bűzlik Dániában.” hozzáálllása van.

Namost kérlek olvasd már el a kommentemet amit ma délelőtt írtam valakinek : http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__6280299-..

2014. nov. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt a jellemzés vége felé pedig az ominózus mondat:

[link]


Rátérve a te kérdésedre, szerintem azért még ne kerüld a csajt.

2014. nov. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Hehe, Van Der, ez tetszik.

Szerintem ne hagyd, hogy ilyesmi megakadályozzon abban, hogy felfedezd azt a bizonyos személyt. A végén elválik, hogy bejöttök-e egymásnak, nem? Ne a típusával törődj.


Amúgy nekem meg INTP jött ki, hát nem csodálatos? Megmagyarázza, miért hisz mindenki bunkónak, miért nem ismernek meg, és miért mondják állandóan, hogy okos vagyok, holott én kételkedek benne. Egy nyomorult, senkiházi, lusta, senkinek sem kellő nerd vagyok. És még öltözködni sem tudok tisztességesen. A fenébe.

2014. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na tessék! Az elméleti teóriagyártó mondotta vala. :D

Fedezze fel? :D

2014. nov. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fránya szóhasználatom. A legérzelmesebb szó, ami hirtelen eszembe jut, hogy ismerje meg...

Jól van, itt hagyom a süllyedő hajót.

2014. nov. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Mind INTP és a teszt nagy fanja elmondhatom,hogy az eggyetlen indok ami problémát okozhat,hogy lehervaszthatja a fenomenális elképzelésedet egy S inreleváns és földhözragadt megjelenéseivel és ezen kívül ennek a személynek nagyobb mértékű emocionális támogatást kell adni,amire bár a ENTJ ha nagyon akar képes lehet,de reflexből nem tud ráhangolódni partnere hangulatára.
2016. okt. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!