Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, aki leírhatatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki leírhatatlanul tetszik. Viszont, ha jól érzékelem, egyáltalán nem érdeklem őt. A következő leírás alapján jól gondolom, hogy így van?

Figyelt kérdés

Kezdetben - amíg nem tudta, hogy tetszik nekem - kedves volt velem, nyitott volt felém, és nagyon jól elvoltunk egymás társaságában. Legalábbis én így ítéltem meg. Szimpatikus voltam neki belátásom szerint. De miután elmondtam neki, hogy mérhetetlenül tetszik, és ezt nem tudom magamban tartani, minden megváltozott. Azóta zárkózott velem szemben, látszólag egyáltalán nem érdeklem. Ha érdeklődök iránta, akkor nem zárkózik el, de ő saját magától sosem nyit felém. Csendes, szelíd jellemű, szerény lány. Észrevételeim szerint, ha teheti, még annak lehetőségét is kizárja, hogy egymás közelében legyünk; ha egy közösségben foglalunk helyet, akkor háttal ül nekem. A poénjaimon nem igazán nevet, és a bókjaim is látszólag hidegen hagyják. Bármit megtennék érte, és igyekszek is kifejezni az érzéseimet iránta; de mindezek ellenére úgy érzem, hogy nem jelentek neki semmit, sőt a terhére vagyok.


Nem is teszek fel kérdést, mert tudom, és érzem, hogy így van, és teljességgel reménytelen a dolog. Csak szerettem volna megosztani mindezt valakivel. Így bármilyen vélemény, észrevétel, javaslat, tanács, hozzászólás érdekel, ami segíthet könnyebbé tenné, átvészelni ezt a fájdalmas, kellemetlen időszakot. Előre is köszönöm!


26/F (ti is írjatok kort, és nemet, amennyiben lehetséges)



2013. máj. 12. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól látod.
2013. máj. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érez irántad, de túl csapodárnak tart és fél hogy sérülni fog, ha kezd veled.
2013. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

sejti hogy veled nemcsak b@szás lenne, hanem ráb@szás is.

biztos volt benne része

nincs értelme törtetni utána ha már az elején nem bízik benned, később se lesz jobb

2013. máj. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Hát szerintem lehet hogy csak idáig barátként gondolt rád és most váratlan helyzetbe került és az is lehet hogy bejössz neki csak még ő sem biztos benne szóval én azt ajánlom hogy menj oda hozzá próbáljátok megbeszélni a dolgot , mondd el hogy nem szeretnéd elveszíteni...
2013. máj. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!