Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám növelni az önbizal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám növelni az önbizalmam?

Figyelt kérdés

Sokszor van olyan,hogy szemezgetek egy lánnyal a buszon,néha úgy érzem simán leszólítanám,de nem mteszem meg.Volt olyan is hogy mosolygott rám egy lány,de én csak elkaptam a tekintetemet..

Meg kell jegyeznem nem is voltak rossz csajok,felső kategória középső része kb.

De én azt hiszem nem vagyok,olyan "jól kinéző"

Normálisan öltözködöm,183 cm vagyok 83 kg(9-es,most 15 éves vagyok),egyedül a hasamon látszik a felesleg(ha ülök)..

Oldalra zselézem a hajam,kedves és jófej vagyok a lányokkal.


2013. máj. 2. 22:46
 1/3 Hanariko ***** válasza:

Úgy tudod növelni (szerintem) az önbizalmad hogy k*rvára lesz*rod a világot... hogy ki most gondol. (kivéve persze barátok meg a potenciális barátnő jelöltek)

Nekem legalábbis ez a taktika jött be (bár én lány vagyok, nem tudom ez számít e)

Szóval mindenkinek úgyse tudsz megfelelni, és nálam akik mondjuk csúfoltak vagy valami az nekem se volt szimpatikus szóval rájöttem hogy miért épp nekik akarjak tetszeni?

Szóval arra koncentrálj, aki fontos. És ha mosolyognak rád meg minden, ahogy leírtad, tényleg nem lehet nagy probléma.

2013. máj. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hanariko ***** válasza:
*hogy ki MIT gondol (javítás)
2013. máj. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem önbizalom kérdése


Bátortalan vagy,félsz a lányoktól.Menj el bulizni és piálj egy kicsit,hátha attól bátrabb leszel,de ismerkedhetsz is csajokkal az interneten

2013. máj. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!