Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet ilyenkor tenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni, hogyan próbáljam növelni az önbizalmam? Sose fogok találkozni A lánnyal? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, nem igazán volt még hosszú, tartós párkapcsolatom. Igazából csak egy 2 hetes valami volt, de igazából ott is inkább a "csaj szedett fel". Vannak barátaim, fiú és lány is van; általában szeretnek az emberek, valamennyire vicces is vagyok, és nem tartom magam az ördögnél is rondábbnak. Mégse jön össze soha semmi egy lánnyal se, hiába próbálkozok. Mintha sose találkoznék azzal, akivel kéne. Nem vagyok nagy partyarc, nem járok bulizni, (házibulikba járok, de ott ált. már ismerek mindenkit) haverokkal szoktam kocsmázni, mozizni, bowling, stb.

Ha új társaságba keveredek, hamar beilleszkedek, könnyen oldódok társaságban, ha jól érzem magam. Szóval nem is azzal lenne a gond, hogy félénk lennék, vagy ilyesmi, vagy extrém béna (bár ki tudja, lehet valamennyire ezek is közre játszanak), de ha találok is valakit, aki tetszik, egy lányt akiben valami megfog, legjobb esetben is barátzónázva leszek.

Nektek is volt ilyen időszakotok? Ki tudtatok törni ebből? Van még olyan akinek dettó nem sikerült egy komolyabb kapcsolat se így 18 éves korára?



2013. okt. 8. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:

önbizalom, magabiztosság, céltudatos gondolkodás, ennyi a nyitja a dolognak :D

a legkozelebbi buliban szedj fel egy csajt! mindegy, hogy ki az, de ez egy jó nagy önbizalomlöketet fog adni akkor is, ha nem működik utána a dolog

2013. okt. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pénzzel.
2013. okt. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tesó ezt akár én is írhattam volna, annyi módosítással, hogy új társaságban nekem elég sok idő(vagy ital :D ) kell mire megnyílok... Én se járok buliba, haveromék tanyáján szoktunk bulit rendezni csak oda... Én is 18 vagyok (lassan közelebb a 19hez) és nem volt még egy kapcsolatom sem ami tényleg annak mondható lett volna. Akikre elkezdtem hajtani vagy szarba se vett, vagy kiderül, hogy van pasija... Jelenleg is hajtok egy lányra, eddig jónak néz ki a helyzet aztán majd kiderül... :)
2013. okt. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, sok sikert ;)
2013. okt. 12. 00:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszi, kelleni fog. Sajnos amióta felvetettem egy találkozást, valami megváltozott, nem jó irányba, de majd kiderül mi lesz a vége...
2013. okt. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én azt mondom,jobb egyedül!! :)


Magadban kell elhatároznod a dolgokat. Én pl. a humorérzéket keresem a pasikban. Ne keseredj el.


Bulizz,járj könyvtárba,ússz/fuss/focizz,de közben tanulj is :) Eljön majd a te időd ;D

2013. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!