Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » El b. szom az életemet, ha...

El b. szom az életemet, ha nem járok soha életemben külföldön, vagy nem teszek meg sok dolgot?

Figyelt kérdés
Az az igazság mostanában el gondolkodtam,nem vagyok nagy külföldre vágyó emberke de engem is el kap néha az a dolog,hogy nézem vagy olvasom ,hogy sokaknak a mindene a külföldi utazgatás képeket raknak fel meg ilyesmi,bár úgy érzem ez kicsit külső nyomás rajtam ,ha én sosem járok külföldön lehet lúzer vagyok vagy ilyesmi.Meg nagyon sok dolgot nem teszek meg a hétköznapokban a pénzre hivatkozva,kicsit zsugori vagyok az életemhez,vagy sajnálom a kocsiba is a kilométert,mert mi van ha nem tudok majd másikat venni kifogással le beszélem magam,az idő meg csak telik elfelé,és max álmodozok.Viszont már egy csöppet sem vagyok boldog az életemben.
2014. nov. 13. 03:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy látom, a nyelvtantól is sajnáltad az időt...


Amúgy, ha nem akarsz utazgatni, nem kell, ettől miért lennél lúzer? Mindenki mást szeret, én pl. életemben nem voltam diszkóban, vagy egyéb bulihelyen, mert nem vágyom oda. Ellenben a színház és az utazás jöhet minden mennyiségben.

2014. nov. 13. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kötelező utazgatni, pláne külföldre. Mindenki azt csináljon, amitől jól érzi magát. Mivel nem vagy boldog, ezért nyilvánvalóan hiányzik valami. Nem feltétlenül az utazás (természetesen azt is kipróbálhatod, és nem muszáj többszázezret luxus nyaralásra költeni), lehet szimplán kirándulás (Magyarországon gyönyörű helyek vannak, és nem kerül szinte semmibe odajutni), fotózás, zenélés, állatokkal való foglalkozás, saját vállalkozás, családalapítás, valami új szakma, nyelvtanulás, bááármi... csak ülj le, és szép nyugodtan gondold át, hogy mi az, ami boldoggá tenne, és CSINÁLD! Mert az idő valóban telik, és egyszer lejár... ne akkor bánd meg.
2014. nov. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!