Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen a külföldön dolgozó...

Milyen a külföldön dolgozó ember lelkivilága? Milyen változások állnak be nála az emberi kapcsolatok terén? (család, szerelem, stb. )

Figyelt kérdés
Azért érdekel, mert a párom kint van másfél hónapja, és fura dolgokat veszek észre. Leginkább, hogy a hangulata nagyon ingadozó, és nehezen kezelem. Ha valaki benne volt ebben, kérem, írja le a tapasztalatait! Én alkalmazkodom, várom, kitartok, csak nagyon nehéz, és úgy érzem, ki vagyok borulva.
2014. aug. 17. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolhatod, hogy neki sem lehet könnyű. Idegen országban van idegen emberek között. Érthető, ha idegesn, nyűgös néha.
2014. aug. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, általában akik kint voltak, és elértek valamit, azok mind kemény munkával tették, mert ott sem kolbászból van a kerítés, és tökvakarásból nem fognak megélni.


Amúgy megkérdezheted őt is mi a gond esetleg, de valószínűleg csak stresszes, fáradt, és nehezen viseli hogy messze vagytok. Nálam tipikusan egyetemi vizsgaidőszakok, félév végi hajtások ilyenek.

2014. aug. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

En tudok neked erre valaszt adni..

mikor kikoltoztem Londonba , egyedul jottem es a paromat otthon kellett hagyjam...

Nem volt konnyu megtalalni a helyem, sok volt a nyomas, es O is nagyon hianyzott.. talan nala is ez van, hiszen a ferfiaknak is hianyzik a tarsuk a mindennapokbol foleg ennyi ido utan a sexrol nem is beszelve. Aztan ott van a nyomas, hogy te keresed a penzt es hazakuldod ami amugy meg arra sem eleg kint hogy a seggedet beletorold hiszen a fele elmegy a lakasra a masik felel meg az utikoltseg es a kaja szoval azon is ragodik az ember hogy minnel tobbet haz a tudjon kuldeni ezert kevesebbet eszik , leszoritja az igenyeit minimumra ect. Aztan jon meg hozza az amikor rajon hogy ez igy nem elet es nem fog hosszutavon mukodni...

en a helyedben felfognam a sejemhajom es utana mennek...

akkor lenne ertelme annak hogy kint van... igy tonkre is mehet a kapcsolatotok es bele torhet a bicska

2014. szept. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!