Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az ciki, hogy még soha életemb...

Az ciki, hogy még soha életemben nem voltam külföldön?

Figyelt kérdés

A szomszédos országokban sem. Sehol csak Magyarországon.:(

13/L


2010. ápr. 9. 13:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Miért lenne ciki? Bőven van időd még utazni később... Én is 15 évesen kezdtem el utazni, azóta meg már bejártam a fél világot :-)
2010. ápr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Nincs ebben semmi ciki, külföldre menni nem olcsó móka, és itthon is nagyon jükat lehet nyaralni és szórakozni :)
2010. ápr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

nem ciki :) én sem jártam még külföldön, és nem is tűnik úgy, hogy mennék mostanában.... sőt még belföldön se voltam túl sok helyen, de ha "nagy" leszek bepótolom :D

18/l

2010. ápr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

Én sem voltam még külföldön,de még M.o-n is vannak olyan helyek ahova szívesen elmennék,de hát nincs idő,pénz...

15/L

2010. ápr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nagyon sok család nem teheti meg azt, hogy külföldre utazgassanak, tehát így nem csak te, de kb a fél ország 13 éves koráig nem járt külföldön. Én is 14 voltam azthiszem, amikor először voltam Némeországban. Majd te is mész eleget ne aggódj. Egyáltalán nem szégyen.
2010. ápr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Sokkal inkább az, hogy nagyon sokan még azt sem tudják, mi van Magyarországon. 13 éves vagy, előtted az élet! Ráadásul ha érettebben mész majd külföldre, sokkal jobban tudod értékelni. Hidd el nekem, tapasztalat. :)
2010. ápr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
35%
igaz én nagyon sok helyen voltam már (Ausztria,Németország,Anglia,Olaszország,Spanyolország,Thaiföld,Görögország),egyáltalán nem találom cikinek.elöbb ismerd meg a hazádat jól:)majd ha "nagy" leszel bepótolod.15/L
2010. ápr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már voltam a környező országokban, és nem érzem úgy, hogy "ettől mennyivel, de mennyivel több vagyok". Annyira érdekelt a dolog, hogy ennyi erővel itthon is maradthattam volna :) Egyáltaklán nem ciki.

2010. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

18 éves voltam amikor előszőr kimentünk 1 napra Bécsbe. Azóta voltam többször is ott fotózgatni.

Most 21 vagyok

2010. ápr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Nikcsi ***** válasza:

Szia! Ne aggodj, meg barmi lehet, fiatal vagy. :)

En 21 evesen voltam eloszor kulfoldon, mikor kijottem Angliaba aupairkedni, azota is itt elek. Kozben jartam mar Spanyolorszagban, Franciaorszagban, Belgiumban, Hollandiaban, Nemetorszagban, Ausztriaban es Horvatorszagban. Meg semmirol se maradtal le, elotted az elet! :)

2010. ápr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!