Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan álljak hozzá az emberek...

Hogyan álljak hozzá az emberekhez?

Figyelt kérdés

Aki szimpatikus kicsit is, egy rövidebb ismertség után nagyon letámadom, és ez sok nekik. Nagyon szeretnék barátokat szerezni, de nehéz így nekem... egyszerre 1 emberre koncentráltam mindig, és nagyon leszívtam az energiáit, gyorsan beteltek velem. De akkor nem így kell... fogalmam sincs hogyan álljak hozzá a dolgokhoz. Nehéz olyan szimpatikus embereket találnom, akiknek könnyen megnyílok. vagyis vannak talán többen, de nem vagyok az az ismerkedős fajta. Nehezen megy nekem. Erőlködtem görcsösen is, de nyögés lett a vége.

Szóval mi a fenét csináljak? A görcsölést hagyom az biztos.


2014. nov. 13. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Korod?

Érdeklődj, de azért ne nyomolj. Meg ugye minden ember más; van akinek nem vagy "sok" van akinek igen. Alkalmazkodni kell. Ne ajarj minden áron megfelelni mindenkinek.

2014. nov. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak azoknak szeretnék megfelelni, akiket megkedveltem. Nagyon hiányzik, hogy velük lehessek és jóság legyen :) de már nem lesz... nehéz lesz kijavítanom :/
2014. nov. 13. 22:33
 3/3 A kérdező kommentje:

22f vagyok


érdeklődés... rendben. megpróbálok tenni valamit, hogy meglegyen az egyensúly :)

2014. nov. 14. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!