Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan "álljak bosszút" egy...

Hogyan "álljak bosszút" egy olyan emberen, aki gusztustalan, megalázó dolgokat írt édesanyámnak?

Figyelt kérdés
Édesanyám társkeresőn regisztrált, írt neki egy fickó, hogy csinos, és lenne-e kedve ismerkedni. Körülbelül 2 semmitmondó sort váltottak még az este, anyukám egy napig nem válaszolt, erre másnap jött az üzenet: "Azért visszaböföghettél volna valamit dagikám!!!" Anyukám válaszolt neki, nem túl gonoszat (sajnos).. Aztán letörölte magát a társkeresőről, nyilván kiábrándult az egész emberiségből. Ezután a fickó megkereste facebookon, és ott írt neki, hogy "Biztos egész nap vájúból zabálsz" vagy valami ilyesmi.... ezt szerencsére csak én láttam, gyorsan kitöröltem, hogy anyukám ezt már ne olvashassa el. Undorodom az ilyen emberektől, főleg hogy anyukám egy csinos, magára adó molett nő. Nem tudom annyiban hagyni. Borzalmasan ideges vagyok!!
2014. okt. 6. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Tiltsd le facen.
2014. okt. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ez hatalmas bosszú :D Amúgy ő már megtette, hogy semmiképp se lehessen válaszolni neki..
2014. okt. 6. 22:09
 3/10 Buford Tannen ***** válasza:
34%

keresd meg azt verd szét a pofáját..

ha nincs még priuszod akk max felfuggesztettet kapsz garázdaságért,de ha ügyes vagy ki sem derül

2014. okt. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez egy csodás ötlet, de egy 19 éves lány vagyok :(
2014. okt. 6. 22:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe, sok szemét van a társkereső oldalakon. Édesanyádat azért ne riassza ez vissza, mert akadnak rendes emberek is. Jó, hogy te mellette állsz!

A társkereső oldalakon van olyan lehetőség, hogy "jelentem" és ki lesz tiltva. Bizonyítékként ott kell hagyni a levelét. Sok sikert édesanyádnak!

2014. okt. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Buford Tannen ***** válasza:
40%

Basszus ezt benéztem ezer bocs :D

Szerintem meg fogja unni az a barom, ahol lehet le kell tiltani .

Ha mindenképp bosszút akarsz akkor most hirtelen az jutott az eszembe,hogy regisztrálj arra az oldalra álnéven,keresd meg hogy ismerkednél vele nagyon bejön neked stb. szal mézes-mázoskodj egy ideig neki,és mikor a "találkozóra "kerül a sor akkor add be neki hogy ki is vagy... hagy koppanjon egy nagyot!

2014. okt. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Ugyan màr bosszu???mit old meg??inkabb hagyd a fenebeletiltod es kesz..... ha ujjra irna sem kell valaszolni egy idonutan megunja

De ha valaszolgatok az uzeneteire akkor sosem fog magatol leàllni!

2014. okt. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Nos, ha én egy 19 éves lány lennék a következőket csinálnám. Egy új e-mail cím, másik fb. profil, kitalált névvel. Fényképnek letöltesz egy fiatal lánynak a festett, fantázia arcképet. Ezzel megkeresni a bunkó pasit és bejelölöd szépen. Majd rád fog írni, ki vagy? Stb. Kedvesen ismerkedsz vele. Amikor nincs gépközelben ( általában hétfőtől pétekig, éjfél után) az üzenőfalára olyanokat írsz amitől éghet a pofája.
2014. okt. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
random jelentés/bannolás! ha visszatérő a rendőrséghez lehet fordulni zaklatásért!
2014. okt. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Regisztrálj fel társkeresőre álnéven, álképpel, először ismerkedj kedvesen, kéréjél tőle képet, (akár pucérat is), majd közöld vele, hogy egy ocsmány sz@rdarab vagy valami ilyesmi, és találja ki majd, hogy melyik melegtárskeresőre tetted fel a képét és melyikre nem. :)
2014. okt. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!