Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más a kisugárzásom mint a...

Más a kisugárzásom mint a többi fiúnak? (Ázsiai srác)

Figyelt kérdés

Úgy érzem máshogy néznek rám az emberek, nem sokat tőrödik velem senki a szüleimen kivűl. Az iskolában visszahúzodó vagyok és ritkán, de beszélgetek az osztálytársaimmal, viszont ők csak elsétálnak mellettem mintha szellem lennék.

Mostanság eljátszom a hülyét az osztályban és egy kis figyelmet kaptam ezért, de ebbe is belefáradtam.

Nincs senkihez forduljak, a szüleim meg egyből túl reagálnák. Mit kéne tennem? (Ha van egy kis időd képet is tudok küldeni magamról, viszont akkor előtte kérlek írj egy privát üzenetet, ide nem akarom kirakni.)



2014. nov. 13. 23:30
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nem vagy más mint a többi fiú... Mindenkinek más a kisugárzása. Az elképzelheto hogy nem tudnak hogy viszonyulni hozzáad mert egy picit más vagy. Lehet hogy azért nem törődnek veled mert ennyire visszahúzód vagy. Próbálj kicsit nyitni a világ felé és meglatod leszek barátaid. Nekem is van ázsiai barátom és nagyon jó fej :) de ő is ilyen visszahúzód volt. Egészen addig amig nem volt kicsit bátrabb és nem barátkozott össze velem. Próbálj kicsit barátkozni :) sok sikert
2014. nov. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A származásodnak semmi köze ehhez.


A hiba a többi dologban van, nem sok önbizalmad és jellemed van.

2014. nov. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
valszeg a zárkózottság és a visszahúzódó természet az oka a többiek viselkedésének, nem a származásod.
2014. nov. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"nem sok önbizalmad és jellemed van."

jellemed természetesen nyilvánvalóan van, csak az emberek többsége nem veszi a fáradságot arra, hogy zárkózott embereket próbáljanak megismerni.

2014. nov. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Utolsó: Hát, nem tudom, én mindig is zárkózott voltam, és nem is nagyon élvezem a nagyon nyílt emberek jelenlétét. Nem ellenszenvesek, és el is tudok velük beszélgetni nem arról van szó, egyszerűen jobban érzem magam kevesebb szótagszámmal, viszont a visszahúzódóbb, csendes emberek azért nem olyan sűrűn bukkannak fel.


Kérdező, szerintem egyszerűen nem találtad még meg a közösséged, ennyire egyszerű. Ne aggódj, a fiatalkori útkeresés pont ilyen, mindenki átmegy rajta, mindenki számára nagyon félelmetes dolog, de előbb-utóbb révbe fogsz érni. Én azt tanácsolnám, keress barátokat az iskolán kívül, mondjuk a hobbiddal kapcsolatban.

2014. nov. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Oké, félreérthető amit írtam. A jellemet úgy értem, ami mások számára rögtön szembetűnő. Amikor bohócként viselkedik figyelnek rá. Ha megtanulná kifejezni magát, és bátran vállalná azt aki, nem lenne ilyen probléma.

Ha érdekes vagy, érdeklődni fognak irántad. Ha túlzottan elbújsz a páncélodba, egy idő után ráunnak arra, hogy feleslegesen próbálkoznak előrángatni.


2. voltam

2014. nov. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Szerintem az ázsiai fiúk itthon inkább különlegesek, mint kölöncök. Próbálj meg ismerkedni, olyan barátokat szerezni,akik félre tudják tenni a származást. Nem tudom hány éves vagy? Talán egy új suli, új környezet is segítene. :) /Küldhetsz képet, ha gondolod :3/
2014. nov. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Képet nekem is küldhetsz. Nem lehet, hogy picit önbizalomhiányod van? Hasonló problémám volt nekem is.
2014. nov. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nekem is küldhetsz képet. Próbálj meg barátkozni. Nekem is vannak hasonló problémáim a visszahúzodosságom miatt.:)
2014. nov. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet.17/l
2014. nov. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!