Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha fiú létemre...

Mit tegyek, ha fiú létemre szerintem hiperérzékenységben szenvedek? Lehetséges, hogy ezért sincs egy ilyen alfahímes, férfias kisugárzásom, mert rendes, érző szívű, kedves, gyengéd srác vagyok, ami érthető mód nem vonzó alányok számára?

Figyelt kérdés
Igazából próbálok érzéketlennek meg keménynek, határozottnak, magabiztosnak tűnni. Nagyjából már sokat javultam, hiszen korábban semmi sem jött össze a lányokkal, míg az utóbbi két évben sorban jött össze a lányokkal a kavaráson át, kapcsolatig több dolog is már. De ezt úgy értem el, hogy a lányok előtt nem mutattam ki, hogy mennyire érzékeny vagyok, inkább humorral, szemtelen stílussal, érzéketlen, kemény határozott, magabiztos szövegeléssel rejtegettem, hogy valójában mennyire gyenge, érzékeny lélek vagyok. De szerintem már az is baj, hogy meglátják rajtam, hogy utálom az erőszakot és tényleg azért rossz, hogy nem is tudnám megvédeni egy barátnőmet sem, hiszen nem csak, hogy utálom a balhét, erőszakot, a veszekedéseket, de még csak nem is vagyok egy nagy darab izom vagy hájgyerek.
2014. aug. 18. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
nem érzékeny vagy, hanem gyökér, már bocs... elég gáz, ha megjátszod magad.
2014. aug. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

"Igazából próbálok érzéketlennek meg keménynek, határozottnak, magabiztosnak tűnni. Nagyjából már sokat javultam"


Nem javultál semmit, mert még mindig nem mered felvállalni önmagadat.

2014. aug. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Ha "hiperérzékeny" vagy, kezeltesd magad. Nem érdemes megjátszanod magad, mert elég egy durva hatás és egyből ki fog borulni a bili és akkor az nagyon kellemetlenül fog kijönni. Ettől függetlenül NEM VAGY GYÖKÉR, ahogy az első válaszoló mondja, mert ő egy köcsög.
2014. aug. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pedig érzékeny vagyok belül és kettesben, viszont idegenekkel pedig bunkónak tűnök. Meg sem kell magam játszanom. Ez részben azért van, mert a konfliktuskezelő képességem is ratyi.
2014. aug. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Steveray válasza:

Itt már megint az a probléma h a kérdező nem tudja mit is jelent Alfahimnek lenni, hidd el az alfák között is vannak érzékeny lelkűek sőt a lányok, nők számára még vonzó is tud lenni ha egy alfa érzékeny ez egy kis plusz ami megdobja az imidzsedet.

Az erővel kapcsolatban pedig annyit h nem az izmos kar számit, ettől függetlenül is lehet nagy fizikai erőd persze ez már genetika kérdése.

2014. aug. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De hagyjátok már békén szerencsétlent nem tudjátok mi ez. Még annyira se hogy mit beszéltek.
2014. nov. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!