Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rising Star - Az egyik reklámb...

Rising Star - Az egyik reklámban ez állt: "a zsűrizés megszűnt". Ti fogtok üzenetet küldeni, vagy megértettétek, hogy egyedül az üzenetek által összetarhált pénzről szól az egész vetélkedő, társítva az agymosással?

Figyelt kérdés
Egyébként én nem nézek ilyen műsorokat!!! Mérhetetlen módon, még a reklám is felbosszant!!!

#Pénz-agymosás
2014. nov. 16. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekelne, nem beszélnél róla. Ciki, hogy idegesít. Valahogy próbáld meg kiszűrni az életedből
2014. nov. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szomorú vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nem a műsor érdekel, hanem, hogy mennyi agyament ember él a FÖLDÖN!!!!!!

A kérdés az volt, hogy mennyi buta, tudatlan ember szavaz erre a szarságra!!!!!!!!!!!!!!

Sajnos, nem állsz azon a szinten, hogy fel tudd fogni a kérdés lényegét, értelmét!!!!!!!!!!

Arra voltam kíváncsi, mennyien képesek ész nélkül szavazni, és tömni a zsebüket bizonyos ingyenélő patkánynak!!!!!!!!

2014. nov. 16. 11:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyan én nem szavazok soha semmi ilyenre, de a Rising Star pont egy ingyenes alkalmazással működik...

És melyik reklámban? Mert egyszer ott maradt a tv, és én úgy láttam, hogy amikor lejár egy énekes ideje, akkor őrá már nem lehet szavazni. Tehát a "zsűrizés megszűnik". Aztán jön a következő, és újra indul.


Amúgy az X-Faktorral nincs bajod? Ott tényleg drága SMS-t kell küldeni...

2014. dec. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ti fogtok üzenetet küldeni, vagy megértettétek, hogy egyedül az üzenetek által összetarhált pénzről szól az egész vetélkedő, társítva az agymosással?


Minden hasonló műsor gond az egész emberiségnek!

Csak van aki ráébred, a többség pedig nem!!!

Hagyják magukat megvezetni...

Erre utal igazából a kérdésem.

2014. dec. 6. 11:50
 5/5 anonim válasza:
Engem csak az érdekel a műsorban, hogy lesz-e olyan szereplő akinek a haja, fejformája vagy úgy általában hasonlít az arcszerkezete Frankensteinre. Nem fogok szavazni!
2016. aug. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!