Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják rám hogy fáraszt...

Miért mondják rám hogy fárasztó vagyok meg idegesítő? Ez annyira rosszul esik! 21/F

Figyelt kérdés
Még azt is mondják hogy hülye vagyok. próbálok változtatni a viselkedésemen de nem tudok nagyon.

2014. nov. 16. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rosszkor vagy rossz helyen.
2014. nov. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na de mindig? Folyamatosan azt mondják hogy olyan fárasztó vagyok hogy félelmetes. Pl beszélgetek valakivel és folyton a szavába vágok vagy egy idő után már nem keresnek hogy beszélgessenek velem. Vagy például meggondolatlanul beszélek néha úgy odaszólok hogy csak lesnek a körülöttem levők.
2014. nov. 16. 14:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert ez tényleg zavaró.


Változnod kell, ez már jó hogy rájöttél a hibáidra. Ha meg van minden hibád, találj rájuk megoldást, és élj aszerint.

Papíron végig is vezetheted. Amiben változnod kell, tedd ki az éjjeliszekrényedre és olvas el többször.


Pl átgondolom mit mondok

Mielőtt megszólalok gondolkodok.

Figyelek mások érzéseire. Stb

2014. nov. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!