Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdhetnék magammal, hogy...

Mit kezdhetnék magammal, hogy társat tudjak találni?

Figyelt kérdés

(nem célom interneten ismerkedni, csak az önfejlesztéshez kérek tanácsot)


Úgy gondolom, bennem semmi sincs, amit egy férfinak nyújtani tudnék. Amennyire én tudom az erősebbik nemnek arra van szüksége, hogy érezzék, tisztelve vannak, pótolhatatlanok a család számára, büszke rájuk a feleség, a gyerek. Ha azt látják, hogy a nő nagyon talpra esett, nincs szüksége segítségre ha elromlik az autó, vagy ha fel kell aprítani a fát, akkor szerelem ide vagy oda feleslegesnek érzik magukat. Nem mondom én azt, hogy annyira talpra esett volnék, és a tiszteletre is képes vagyok, de nem úgy, hogy felnézek rá, csak tisztelem. A szüleimre felnézek, de akit társamnak választanék, azt nem helyezném így magam fölé. A másik oldalról, meg én is vágyom arra, hogy a munkámat a képességeimet elismerjék, hogy a céljaimat támogassák és a sikereimért büszkék legyenek rám. De a háttérből szurkoló férfi nem divat, még úgy sem, hogy csak néha napján. Amikor dicséretet kapok általában azt szokták mondani, hogy megértő vagyok és empatikus meg ritkán csinos és hogy egyszer jó anya leszek, csak a konyhát is látogassam meg már néha... és ilyenkor a hideg fut végig a hátamon és úgy érzem nem is akarok én nő lenni, mi a jó abban?


2014. nov. 17. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy üveg bor mellett rengeteget tudnánk beszélgetni mi ketten. A válasz......
2014. nov. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legyél önmagad! 13 éve vagyok kb ugyanilyen barátnőmmel, szerintem "a főzés dolog" kivételével nincs valódi gáz. A talpraesettséghez hozzátartozik, hogy nem kell teszkópizzát mikróznod szomorúan, amikor épp egyedül vagy egész véletlenül... :) Ne érts félre, jobban szeretek főzni és jobban is főzök, mint a barátnőm, csak már nem sokkal. És nagyobb hedonista állat is vagyok, kábé ennek köszönhető, hogy először én vittem költészetig a nyavalyás kaja témát kettőnk közül. Részletkérdés egyébként, semmi akadálya, hogy sok máshoz (mint nyelvek, szakmák, napi praktikák...) hasonlóan ez is begyűjtődjön a képességeid közé. Ne hallgass senkire, csak magadra, és ne tévesszen meg, hogy a szerencse erősen belepofázik a sorsba... Csak légy, aki vagy, és akkorát ne tévedj, hogy hiszed is, hogy veled bármi jelentősebb gond lenne, főleg megoldhatatlanban ne nagyon higgy, mert egyrészt hazugság, másrészt sehova nem vezet így korlátozni önnön virágzásodat.
2014. nov. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Főzök egy teát és megbeszélhetjük.
2014. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!