Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogyha egy ember...

Miért van az hogyha egy ember megsérti a másikat, mégis ő hiszi magát megsértve, de a másikkra keni hogy neki tiszta legyen a lelki ismerete?

Figyelt kérdés
Ez miért van így,barátom szakított velem,de még a szemembe se merte mondnai miért,inkább aűegy régebbi veszekedést idézett elő,hogy minden az én hibám legyen,de a hátam mögött meg tud röhögni rajtam,hogy lehet az embereknek ekkora pofájuk.És ezek után még aztmondta hogy legyünk barátok,hát meg a f@.szom
2014. nov. 19. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Túl sokat foglalkozol a másikkal és keveset saját magaddal.


Azt hogy mire fogja hogy vége tök mindegy.

Mondhatná azt is hogy nem ér rá veled találkozni.


Magaddal törődj ne azzal az idiótával aki nem becsül téged.


Előre nézz, rengeteg kapcsolatod lehet még.

Értékeld magad nagyra és találsz olyan fiút aki szeret és megbecsül téged.


Természetesen hogy ezek után nem leszel barátja a marhának

2014. nov. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Velem ugyanilyen volt ex csajommal. Egyszerűen szeretik az emberek, ha abban a tudatban élnek, hogy "nem az én hibám volt". És mindent megtesznek hogy a lelkiismeretük "tiszta" legyen, hazudnak másoknak, önmaguknak.


De van ismerősöm, aki a tanulással ilyen, bukja a tárgyait, egész nap csak gépezik. De persze mindig van valami kifogása, most beteg, most fáradt, a tanár szemét, ő mennyit tanult, közben megbuktatták. A legnagyobb poén, hogy ő maga is kb elhiszi ezeket, amiket mond, ráadásul szüleinek is így adja tovább, akik meg védelmezik, és adják alá a lovat ahelyett hogy levernének neki 2 pofont hogy ideje kezdeni valamit az életben.

2014. nov. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!