Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Olyan szintű rossz dolgot...

Fajédsf kérdése:

Olyan szintű rossz dolgot csináltam, hogy most félek, hogy ki lesz mindenki akadva. Mit tegyek? Ti mit gondolnátok erről? Volt már hasonló eset?

Figyelt kérdés
Annyi a helyzet, hogy van egy fiúcsapat, akivel én bulizni járok. S ott van közöttük egy rokonom, akivel eléggé beittunk egy születésnapi bulin. S hát eléggé egymásnak estünk, de szex nem volt. Az óta ő többet akar, én meg nagy b.rom voltam, mivel hogy ő a rokonom. Azt hiszem másod unokatesóm. Mamám testvére az ő mamája. Szóval nem tudom mik vagyunk mi egymásnak. Valami miatt nagyon megtetszett, mert hát nagyon szép, s neki meg én jövök be nagyon. Tudom, hogy ez nem normális, de ilyenkor mit lehet tenni? Ő akarná ezt a dolgot komolyabban én meg az "etikett" miatt nem, mert meg lennénk bélyegezve ha kiderülne, hogy mi van. Szerintetek?

2014. aug. 17. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Másodunokatesók vagytok. Ne bonyolódj bele!
2014. aug. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Magyarországon az első unokatestvérek akár házasságot is köthetnek, szóval ez ne tartson vissza...az inkább, hogy csak piásan tetszett
2014. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
Inkabb be folytasd tovabb ne melyedj bele!!! A jovodre gondolj.!!! Mert minel tobbszor egyutt vagytok annal szerelmesebbek lesztek es majd x... ido mulva ha ugy alakul be csuszik 1 baba....es nagy valo szinusegel beteg is szuletne meg mivel verfertozes lenne!!! Ugye nem akarod igy le elni az eletedet es a gyereked szenvedeset vegig nezni....es meg nem beszeltem a csaladi vitarol mert 1x ki tudodna meg ha titokban is.menne a kapcsolatotok!!!! Gondolkozz el fiatalaok vagytok es meg megtalalhatjatok a nagu szerelmet!!!!
2014. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 mi a fene ***** válasza:
20%
Minden csoda .... ha nagyon bejön. Attól is függ hány évesek vagytok, mennyire sürget az idő. De a gyerek, tudod hetediziglen !lehet hogy mind beteg lenne, de ha tied nem, a többi leszármazó. Ne menj bele, maradjatok barátok ha lehet, beszéljétek meg !
2014. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Másod-unokatestvéri foknál már nem akkora az esélye a beteg gyereknek, de valamivel nagyobb persze, mint a távolabbi rokonok esetén.

A helyedben csak azért, mert "szép" és testileg vonzó, nem kezdenék járni vele. Pont azért, amit te is mondtál, a pletykák, megbélyegzés miatt. Nincs is köztetek igazi, nagy szerelem, ami miatt talán megérné (tekintve, hogy a fogyatékos gyerekekre azért nem olyan nagy már az esély.)Szóval, szerintem mondd meg neki, hogy nem szeretnél vele semmi komolyat, és nézz körül más fiú után.

Nekem is van egy velem egykorú másodunokatesóm, aki nem is rossz képű, de el nem tudnám képzelni, hogy bármi legyen köztünk. Közös dédszülők, ez nekem pszichikailag túl közeli.

2014. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem ez inkább harmad unokatesó...

Szóval baj nem nagyon lehet belőle.

2014. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Másodunokatesó.

ha a szülők testvérek, akkor első unokatesók.

ha a nagyszülők testvérek, akkor mésdunokatesók

ha a dédszülők testvlrek, az a harmadunokatesó (de ezt már álatlában nem számolják közeli rokonnak)

2014. aug. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14%
Járjatok utána, hátha valaki nem is vér szerinti gyerek a családban! Szerintem ha tényleg rokonok volnátok, nem vonzódnátok egymáshoz erősen.
2014. aug. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Yoni03 válasza:
100%
Nekem is van egy közeli rokonom aki nagyon vonzó de mivel rokonok vagyunk inkább lehűtöm a gondolataimat és szinte szó szerint kizárom az életemből. Szerintem te is tégy így.
2014. aug. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt messze nem csináltál olyan borzalmas dolgot. :) Másrészt annyira nem borzalmasan közeli rokonság ez, (jogilag össze is házasodhatnátok elég simán, orvosilag max tanácsadás kéne).

Harmadrészt: sajnos a megbélyegzéstől viszont lehetne tartani, én ezért nem tenném!

2014. szept. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!