Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért ilyen bunkók?...

Az emberek miért ilyen bunkók? Miért okoznak másnak fájdalmat? Miért? Miért csalják meg a másikat? én nem értem valaki választ tudna rá adni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 22. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok dolog miatt lehet, de többek között benne van az önzés, hogy nekem legyen jó,és mindenki más le van tojva; azért, nem látják hogy ki a felelős a saját elszúrt életükért, és ezért másokat büntetnek - tudod, mindig más a hülye, hogyha én csesztem el valamit, nem ám én.. pl a postás, a kormány, a szomszéd, vagy az a "k***va"... sajnos ez van, sok hülye és pszichotikus ember él, legalább a fele az.
2014. nov. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát igen :/
2014. nov. 22. 11:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdező: MINDENKI okoz másnak fájdalmat néha, szándékosan, akaratlanul stb. Minden ember önző (téged is beleértve), és néha az érdekeink akaratlanul is keresztezik valaki másét. Szóval néha mindenki bunkónak tűnik, és néha mindenki okoz fájdalmat másnak.

A megcsalás másik kérdés, elég sok oka lehet. Gondolom azt akarod hallani, hogy az, aki megcsal valakit, az egy utolsó tetűláda. A helyzet az, hogy helyzettől és a körülményektől függ...de nagy általánosságban az, aki titokban megcsalja a párját, az valóban túl önző, és baszik a másik érzéseire.

2014. nov. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de miért a megcsalas? ha valaki ne boldog a parjaval szakitson... és ne a megcsalas a megoldás...
2014. nov. 22. 11:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig bizony aki csal az egy utolsó tetűláda. Nem helyzet és nem körülmény függő. Egyes egyedül hűség és becsület függő.
2014. nov. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!