Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen rosszindulatú itt...

Miért ilyen rosszindulatú itt sok ember?

Figyelt kérdés
Egy dolog, hogyha valakinek negatív a véleménye az én érdekeimre nézve, az az ő dolga, nincs vele semmi probléma. De sok kérdésnél úgy látom, mintha a válaszolók szándékosan arra mennének rá, hogy tépjék a kérdező idegeit, a legrosszabb lehetőségeket felfestve. Másrészt miért mindenki magából indul ki? Rengeteg olyan kérdést látok, hogy valakinek párkapcsolati problémái vannak, és az az első 15 válasz, hogy fúha, megcsalnak, hagyd ott, nem szeret, velem is ez volt, stb, stb.

2014. nov. 22. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Néhány száz embert fizetnek a titkosszolgálatok azért, hogy folyamatosan nyomott hangulatban tartsák az embereket.

Tegnap a villamoson volt egy ember, aki szünet nélkül, hangosan szidta a magyarokat.

2014. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez az átka az internetnek. Bárki írhat bármit, következmények nélkül. Sokszor már eleve a kérdés is hülyeség, amit feltesznek.
2014. nov. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19:16 :):):)
2014. nov. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Pár éve itt regisztráltam.

Aztán mikor tényleg a padlón voltam itt próbáltam segítséget kérni. D

e a többség csak sárba tiport.


Aztán sok hónapig nem jártam erre.


Majd gondoltam egyet és letojtam mindent.

Ha valakinek segíteni tudtam akkor segítettem.

Ha nekem volt szükségem segítségre vagy kaptam segítséget vagy nem.


Sajnos nem tudsz mit tenni. Az emberek többsége irigy, tudatlan és gusztustalan.

Ez a való világ.

2014. nov. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%
Hogy legyen mit kérdezned
2014. nov. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a honlapon ilyen sok a rossz indulatú ember akkor a mindennapi életben az utcán,boltban,lakhelyeden,munkahelyeden,iskolában és ahol csak megfordulsz:hány ilyen vesz körbe? Sajnos nemcsak irigyek az emberek,hanem egyre sötétebbek:agyilag!
2014. nov. 23. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert jólesik.
2014. nov. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!