Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mit jelent, ha a hangulatom...

Az mit jelent, ha a hangulatom nagyon függ egy embertől?

Figyelt kérdés

Picit rosszban lettünk. Közben nagyon nem jöttek össze a dolgaim.. teljesen depresszióba estem. Most meg írt, és máris sokkal derűsebben látom a dolgokat.. pedig más is foglalkozott velem, de nekik csak nyafiztam :/

...lehet nem is lettem volna ilyen reményvesztett, ha nem romlott volna közöttünk a kapcsolat :/

Nem értem... miért függök ennyire tőle? :/


2014. nov. 22. 20:53
 1/6 Puppies válasza:
Szerelem esetleg.Vagy csak simán annyira szimpatikus egyéniség hogy jelenleg nagyon szeretnél a közelében lenni.Ilyen lelki kapcsolat lehet.De ha ellenkező neműek vagytok akkor szerelem.
2014. nov. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szabad, hogy szerelem legyen! Az nagyon fájdalmas lenne... Mit csináljak?
2014. nov. 22. 21:03
 3/6 A kérdező kommentje:
:'/
2014. nov. 22. 21:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez már most szerelem.


De egy ilyen kérdésnél nem ártana kiírni hogy fiú vagy, vagy lány és hogy a másik fél is milyen nemű mert így csak találgat az ember.

2014. nov. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De nem érzem, hogy szerelem :/

Nincs a mellkasomban meg sehol az az érzés... meg ő biztos nem fog sosem úgy hozzámállni, mint én hozzá. Nem lehetek szerelmes.. :/

én fiú, ő lány.

viszont ja, minden más arra utál, hogy szerelmes vagyok :((( túl sok dolog van.. szóval tényleg szerelem lehet, csak még sosem voltam szerelmes, csak ilyen fellángolások, de azok gyorsan elmúltak, vele meg más sajnos... de nem lehet belőle kapcsolat. egyértelmű jeleit adta annak, hogy ne ragaszkodjak hozzá :/

szóval nem fogadhatom el ezt az érzést! Csak fájdalmat okoznék vele magamnak :( mihez kezdjek így?

2014. nov. 23. 01:01
 6/6 A kérdező kommentje:
utal*
2014. nov. 23. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!