Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért nem tesznek...

Az emberek miért nem tesznek még akkor sem valamit magukért, ha már úgy érzik, a kapcsolat rovására megy?

Figyelt kérdés

Egy női rokonom azt mesélte, hogy a férje már nem kívánja, és már szexuális életet sem élnek. Azt is elmesélte, hogy a férjének nem tetszik, hogy folyamatosan csak hízik és hízik. De közben meg elmondja, hogy mennyi édességet megeszik, néha már úgy érzem, mintha büszke is lenne rá, hogy mennyit megbír enni, és bár látja az összefüggést, nem érdekli. Közben meg gyereket akar a férjétől, de a férje már nemhogy gyereket nem akar, hanem lassan már semmit nem akar tőle. Csak annyit mond, hogy most nincs ideje sportolni. De azért az édességet továbbra is tömi magába. Én igazából segíteni szeretnék neki, de amíg nem tudom mi zajlik a fejében, addig nem tudok segíteni.

Nektek is van rossz szokásotok, ami bár nem tetszik a párotoknak, mégsem tudtok rajta változtatni?


2014. nov. 23. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te pont rólam írtál. :S
2014. nov. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hogyne lenne és hidd el iszonyat nehéz bármilyen szokáson változtatni :(
2014. nov. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az édesség olyan mint egy enyhébb dog egy függőség jól esik

2. nincs ideje mozogni ez csak kifogás mert üle i s lehet testmozgást végezni ha vmki annyira akar mozogni sőt méég fekve is tehát ez sem érdekli valószínűleg vmi lelki probléma s van a háttérben szóval mottiváció sincs még a szexuális élet kimaradása és egy újonnani jövevény nemzésének vágya sem.

2014. nov. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

az emberek többsége lusta, főleg a nők.

a férfi tesz a változásért, csak az nem túl erkölcsös dolog...

2014. nov. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!