Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a kapcsolat rovására is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kapcsolat rovására is mehet? Nincsenek barátaim

Figyelt kérdés

Lány vagyok, általában mindig fiú BARÁTAIM voltak, egy lány barátnőm volt akivel nagyon közeli kapcsolatom volt de aztán vége szakadt... Van barátom, és azt vallom, hogy az embr a barátjával/barátnőjével elsősorban legjobb barátok (is)legyenek ... Nálunk már kezd alakulóba lenni ez a dolog (2 hónapja vagyunk együtt).. És engem nagyon bánt a dolog, hogy nincs egy olyan ember a közelemben akivel bármit megtudok beszélni, ismeri a környeztet, és az illetőt(jeln esetben a barátomat) eltudjak valakivel menni valahova néha-néha ne csak a barátommal.. :( Barátságos vagyok nagyon, vannak emberek, akikkel jóban vagyok de ez ugye kevés, de ez miatt sem gondolom azt hogy bennem lehet a hiba hogy ilyen nehezen találok egy olyan embert akivel full egy hullám hosszon lennék és akár fiú akár lány... Barátom is furcsálja, és ez egy idő elteltével szerintem problémát fog okozni a kapcsolatomban..:( Szerintetek problémát fog okozni? Magamban keressem a hibát, ne keressem mert hülyeség ez az egész dolog ami miatt kattog az agyam, vagy pedig tényleg ennyire elb.szottak az emberek hogy nehéz egy hasonló értékrendű emberre lelni... ?


Idioták kíméljenek, kösz!


2014. aug. 28. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor mehet a kapcsolatotok rovására, ha túlságosan ráakaszkodsz(nem tudtam másképp megfogalmazni) biztos van olyan akivel könnyen kijössz, érdemes lányok közt válogatni, mert fiúk többet akarhatnak... valami biztos érdekel téged is, ismerkedj hasonló érdeklődésű emberekkel( pl. én szeretek zenélni szóval, aki zenél azzal könnyen kijövök és könnyen barátságot kötök és máris mehet az iszogatás,zenélés,akár zenekar)
2014. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kapcsolatnak nem árthat, nekem sincsenek barátaim és a barátomnak sem, semmi problémánk nincs ebből, olyan nagyon nem is vágyunk barátokra. Neked rossz csak, ha te szeretnél még másokkal is barátkozni.
2014. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Detto ugyan ez vagyok.

Nálunk nem ment a kapcsolat rovására. (6 éve vagyunk együtt)

Sokáig csak fiú barátaim voltak. A párom eleinte nem tudta elfogadni. Féltékeny volt. Aztán hozzá szokott. De jött a költözés, a rengeteg munka. Nem lettek új barátaim. Sem fiúk, sem lányok. Páromnak igen, neki az ilyesmi könnyen megy.

Engem a nők 90%-a kifejezetten idegesít. Nehezen barátkozom. A férfiak pedig elkerülnek, mint a fertőző beteget, miután megtudják, hogy van barátom.


Nekem is hiányzik valaki, akivel lehetne néha fecsegni, moziba menni, hülyülni, kocsmázni. De nincs.

A pasim nekem is a barátom is, nem csak a szerelmem. De ő csak egy ember, vannak olyan dolgok amiket nem szeret csinálni, nem szeret kibeszélni.


Ez van. Idővel talán majd ráakadsz/akadunk valakire.

De a kapcsolat rovására ez nem megy.

2014. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó ezzel a mondattal bele találtál a másik lényegesbe amit kihagytam, h a lányok -lehet csak a korombeliek..- irritálnak.. Volt egy két "próbálkozásom" az én részemről is lányok fele h öszebarátkozzunk meg másik oldalról is de szerintem én taszítom őket :D Vagy irigyek (sajnos ilyen is kiderült csak nem tudom MIÉRT) vagy r-bancok:) Amivel még tul nagy gond nem lenne csak sajnos én nálam nem meríti ki a probléma megoldását az hogy "ahh öszvesztetek, van két pasi ismerősöm gyerünk el velük hmmm... "...
2014. aug. 28. 22:06
 5/5 anonim ***** válasza:
nem mindegy? ha azt írják, hogy a kapcsolat rovására fog menni akkor beszerzel pár barátot? olyan személyiség vagy, hogy nincsenek barátaid, vannak ilyen emberek, ha ez neki problémát okoz akkor úgysem illetek össze. ezen felül szerintem nincs jelentősége, de csak akkor ha összeilletek.
2014. aug. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!