Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális egy kapcsolatban hogy többet van az egyik fél a haverjaival mint kellene?

Figyelt kérdés
Együtt lakunk a barátommal de lassan fél éve nem volt egy napunk amin kettesbe lehettünk volna mert minden nap lehozza egy konkrét haverját. Az oké hogy egy kapcsolatban kell szabadság a másiknak de az már más mikor minden nap ott egy haver nincs egy intim pillanatunk se es ugy kell könyörögni h ma ne jöjjön már le mert rám csak este jut ideje tvzni. NUKU program stb...sokan mondták h ez a kapcsolat rovására mehet igaz??

2014. márc. 28. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez most jogos a részedről. Most neked adok igazat. Ez valóban túl sok. Valóban kellene 2-esben lennetek csak.
2014. márc. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szivem. ne harcolj, hanem tegyél ki magadért, hogy ő akarja lerázni a haverját. megnézném, hogy lerázna-e, ha így várnád haza :

[link]

2014. márc. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet azt mondaná: "drágám maradj így menj a hálóba zárkozz be 2 óra és jövök"
2014. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm..:) csak félek,hogy emiatt tönkre megy a kapcsolatunk es sajnos emiatt sokszor rosszkedvem van ami nekem sem tesz jot: /...
2014. márc. 28. 16:11
 5/8 anonim ***** válasza:
ez de igaz :D 2-es!
2014. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2Es jo ötlet csak sajna mire hazaérek a haverja ott van...szoval esély sincs ra...max miután elment de akkor már. M1.: (
2014. márc. 28. 16:14
 7/8 anonim ***** válasza:

2es vagyok.

tudom, hogy meredek, de először mondanám neki, hogy drágám, holnap ha hazajövök, van egy meglepim, szóval jó lenne, ha xy nem lenne itt, mindezt kedvesen.

hazamész és nincs ott? nyert ügy :)

hazamész és ott van? én felöltöznék így és elkezdenék ebben le-föl járkálni a haverja előtt, ha van esze, hazaküldi :)

2014. márc. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ja, és ha nem küldi haza, akkor meg szerezz egy pasit, aki nem tud ellenállni neked.

mert ez így elég önbizalomgyilkos kapcsolat.

2014. márc. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!