Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért megy jobban az edzés ha...

Miért megy jobban az edzés ha "dühből" eddzek és nem "szerelemből"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megfigyeltem, ha szerelmi kapcsolat kialakulása elején (azaz még csak ismerkedés, barátkozás) illetve szakítás, dobás utáni edzéseken sokkal de sokkal jobban megy az edzés.. ilyenkor egy bizonyítási érzés van bennem, szinte elönt az erő.. Míg amikor kapcsolatban vagyok illetve már eléggé jól áll a dolog és úgy néz ki hamarosan összejövünk akkor szinte levagyok gyengülve, szörnyen gyorsan elfáradok, szóval közel sem megy úgy..


egy életpélda: nemrég megismertem egy csajt, mivel messze lakik facen sokat beszélgettünk. Ezekben az időkben eszméletlen milyen jól ment az edzés, aztán volt pár randink, eléggé úgy nézett ki hogy lesz valami. Amikor már én is éreztem vmi komolyabbat iránta akkor alig bírtam edzeni, gyakran rágondoltam stb.. Utána sajnos volt egy kis veszekedésünk, pár héten át nem is beszéltünk. Na ebben a pár hétben annyira erőm teljében voltam hogy az valami hihetlen.. bár a kérdése szempontjából lényegtelen de egyébként nemrég rámírt, bocsánatot kért és megint beszélgetünk :)


Szóval, miért van az hogy kapcsolat elött/után elönt az erő, míg közben egyszerűen semmi erőm nincs edzeni? lehet hülye kérdés, de már régóta érdekel..


a válaszokat Köszönöm szépen!


2014. nov. 25. 12:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Hormonváltozás. Egy nős férfi is általában elhagyja magát pocakot ereszt stb mert már nincs bizonyítási kényszerhelyzet mint a kapcsolat elején, ahol villantani kell hogy megkapd a nőstényt .
2014. nov. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!