Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mihez kezdjek az életemmel?

Mihez kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés

Itthon edzek, eljárok futni, szeretek nagyon rajzolni, kiállításom is lesz majd, rubik kockázok már már verseny szinten, szeretek olvasni,2 hónapja tanulok harcművészetet, osztályelső vagyok, kb 4,5 ös átlaggal, családommal jó viszonyban vagyok, szerintem már nincsenek önértékelési problémáim sem, vannak barátaim, bulizni nem járok, és kb ennyi.


De, hogy is mondjam, olyan üresnek(?) érzem magam, szóval igazából nem tudom mi bajom.Egyébként próbálok mindenhez pozitívan állni, nivel a negatív gondolkodás nem visz előrébb. Tudnátok segíteni?


(Tudom, hogy itt dicsekszek hogy milyen jól tanulok, fent meg egybe írtam az egészet, de bocs, úgy éreztem hogy azt egybe kell írnom(a trollok miatt:D))



2014. nov. 1. 09:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy 16/F vagyok, ez lemaradt, és azt is tanulom amit szeretek(suli).
2014. nov. 1. 09:15
 2/7 anonim válasza:

Lehet pont az a probléma, hogy minden a legnagyobb rendben! Lehetséges, h kihívásokra vágysz.. Mindig egy újabb -és újabb feladatra az életedben. Valami olyanert, ami nem spontán jön, hanem meg kell küzdened :)

Nem írtad, h baratnod van -e?! Lehet arra is forditanal egy kis időt! :)

2014. nov. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez lehet köszönöm.


Szégyen,nem szégyen, őszínte embernek tartom magam, még nem volt barátnőm. Ez is egy érdekes történet, volt olyan, mikor még túl fiatal voltam hozzá, és volt olyan is amikor nem kellettem:D

2014. nov. 1. 10:07
 4/7 A kérdező kommentje:
Pontosabban nem jöttem be neki, de így visszagondolva, hát lehet éretlen voltam, pl abból is látszik, hogy osztálytárs volt, szóval lehet jobb is így:D
2014. nov. 1. 10:13
 5/7 anonim válasza:
Igen , lehetséges! Hidd el, amint lesznek újabb kihívások az életedben, máris sokkal porgosebbnek fogod érezni! 16 éves vagy, hipp-hopp felporog! Elvezd, amíg lehet! :)
2014. nov. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyira hasonlítasz így leírás alapján egy volt általános iskolás osztálytársamra, hogy az rémisztő. Lehet, hogy te vagy az.
2014. nov. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy én lennék! :) remélem az akkori tanácsaimmal helyre jottek a kis dolgaid, és iszonyatosan boldog emberként élsz! :)
2017. nov. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!