Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lesz ha egyedül maradok?...

Mi lesz ha egyedül maradok? Már most olyan rossz egyedül társ nélkül, szeretet nélkül. Meg hogy nem tudom hol hogyan tudnék becsajozni, ismerkedni. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2014. nov. 13. 14:31
 1/5 A kérdező kommentje:
jah hogy magadból indulsz ki, értem te úgy csinálod! sok szerencset hozzá.
2014. nov. 13. 14:53
 2/5 anonim ***** válasza:
17%

1.az ilyen kérdezők általában problémás emberek

2.ha nem is lenél az, akkor se lennének jó esélyeid pár/barát találásában


jobb ha elfogadod a magányt, szenvedést, betegséget, hanyatlást. ez a jövőd.

2014. nov. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Myzantro, akkor egy bal.asz vagy!!!!
2014. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi lenne? Sokakat ért már ez a sorscsapás a történelemben, és ér jelenleg is. Az egyedül maradt emberek alkalmazkodnak ehhez a helyzethez, és hozzászoknak. Van aki erre képtelennek érzi magát, tehát mindenképpen fog magának valakit, még akkor is, ha az illető távol áll az ideáljától. Nem biztos, hogy jobban jár.

Én nem érzem, hogy a társasélet nekem való lenne, ezért rám is a magányosok sorsa vár, de nem szomorkodom, mert tudom, hogy ennek is megvannak az előnyei.

2014. nov. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkabb egyedül mint egy rossz házasság
2014. nov. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!