Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy ilyen...

Miért van az, hogy ilyen fiatalon így érzek?

Figyelt kérdés

Nem értem a sors miért csinálja ezt. Biztos nem vagyok egyedül, van még, aki így érez.

Eddig próbáltam magam a víz felett tartani, de már nem megy, belefáradtam. Érzem ahogyan húz a mély. A fejem már víz alatt van és alig kapok levegőt.

Mit tegyek, hogy újra én irányítsak? Annyira nehéz, teljesen össze vagyok törve



2014. nov. 26. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Mond már meg hogy mi a fenéről beszélsz.


Hány éves vagy ? Fiú vagy lány ? Mi bajod van ?


Mi az hogy lehúz a mély ? Beugrottál a dunába vasgolyóval a lábadon ?

2014. nov. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a kamaszkori világfájdalom, kérdező. Mindannyian átestünk rajta.
2014. nov. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pszichológus. nem szégyen.
2014. nov. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Jó, ne sajnáld már ennyire magad....
2014. nov. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beszélj a gondodról az Ifjúsági Lelki Elsősegély Szolgálattal a 137-00 ingyen hívható számon. Eléred hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom és T-mobile hívószámon. Itt segítséget kaphatsz, bemutatkoznod sem kell, és az ügyelpőt titoktartás köti. Bármit elmondhatsz.
2014. nov. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha már metaforában fogalmazol, akkor: tartsd a levegőt, és mihelyt a fenékre érsz, egy rúgással könnyebben a felszínre jutsz, mintha kétségbe zuhanva kapálóznál.

Valószínűleg olyan korszakodban vagy, hogy úgy érzed, minden ellened dolgozik. Ennek tudatosítása máris segítség, de más segítséget is lehet kérni.

2014. nov. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!