Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Idősebbeket kérdeznék, mit...

Idősebbeket kérdeznék, mit változtatnátok utólag, mit tennétek máshogy fiatalon?

Figyelt kérdés
Amit mondjuk nem mertetek megtenni, mert pl. nem azt várták tőletek. 60-70 éves fejjel mennyire látjátok tisztán, hogy mit-hogy kellett volna? (Elnézést a tegezésért :-D)

2014. okt. 7. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a párválsztást gondolnám meg jobban,mert a nem jó párválsztás rossz házassághoz,váláshoz vezet,aminek általában a gyerek issza meg a levét,és még rengeteg bosszúságot okoz,képes elcseszni az ember és a gyerek egész életét.
2014. okt. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A házasságkötés után mikor jöttél rá, hogy rossz döntés volt?
2014. okt. 7. 20:16
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

A mottóm:sose bánd meg a döntésedet utólag mert amikor tetted akkor bizonyosan végigzongoráztál minden lehetőséget!!

Nem változtatnék meg semmit,mert nekem tökéletesen telt el:55/N

2014. okt. 8. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A döntéseimet nem érzelmi alapon hoznám,és mások elvárása szerint sem. Persze, azt nem lehet tudni, hogy alakult volna az életem. Talán nagyobb anyagi biztonságban lennék, ha önzőbb lettem volna, de lehet, hogy akkor meg a magány nyomasztana. 48/N
2014. okt. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

A közelmúltban jöttem rá.

Kezdek magányos lenni,nem nagyon sikerülnek a párkapcsolataim,a Fiam elment albérletbe,egyedül neveltem 15 évig,és kezd beszürkülni az életem.

A munkámat mondjuk szeretem csinálni,de az nem minden...

(45F)

2014. okt. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
3-assal tökéletesen egyetértek. Ha visszamennél a döntésed időpontjában úgy hogy mindent ami utána történt elfelejtenél megint úgy döntenél. Akkor az látszott a jó döntésnek, és az életben nem tehetsz mást minthogy azokat a döntéseket hozod amit jónak látsz. Amíg így csinálod nincs mit megbánni, ha valami nagyon roszúl jön ki akkor se.
2014. okt. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!