Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor fárasztó valakivel a...

Mikor fárasztó valakivel a kommunikáció?

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 21:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Kire mondják azt?
2014. nov. 26. 21:22
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha fárasztó hülyeségeket beszél.
2014. nov. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem akkor, ha értetlen ökröknek kell magyarázni, mit mondtam egy perce három kerek tőmondatban, nekik meg akkor, ha egy kicsit is gondolkodni kell. Jóérzésű embernek akkor is, ha panaszok és sirámok áradatát kell végighallgatnia, lehetőleg a "sose haladunk egyől a kettőre" üzenetével mint újra és újra előszedett végkövetkeztetés. Egyesek az angol humorral megáldottakra mondják ezt, szerintem ez pont a gondolkodásundor ismét. Nagyjából le is fedtük a jellemzőbbeket.
2014. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha fáradt vagy. :D
2014. nov. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az energiavampirokra mondjak. Amikor a veluk valo tarsalgas utan ugy erzed, nincs semmi erod. De nem csak a kommunikacio faraszto, mar pusztan egy legterben tartozkodni.

Ha gyakorlati peldat akarsz, akkor nekem azokkal faraszto kommunikalni, akiken az ertelem legcsekelyebb jelet sem latom, de ugyanakkor harsanyak. Valamint az olyan, aki allandoan, de tenyleg mindig beszel. Es ha szohoz jut, mindent nagyon korulmenyesen mond el es elkezdi a kalyhatol... Legszivesebben raorditanek, h A LENYEGET!!!

2014. nov. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

- Amikor elbeszél az ember egymás mellett, az is nagyon fárasztó. Az egyik mondja a magáét, a másik is mondja a magáét, te meg próbálod a két tagot ráébreszteni, hogy nincs konfliktusuk, mert nem is figyelnek a másikra.


- Amikor valakinek elmondasz valamit és semmibe veszi és mondja a magáét, majd megpróbálod kiigaíztani, hogy talán gondolja végig, ha másképp áll a dologhoz, mit tud kihozni belőle, erre makacskodik és nem hajlandó végig hallgatni. No ilyenből nagyon sok van.


Ilyenkor Nem jutsz el a-ból b-be. És falra hányt borsó, amit mondasz.

2014. nov. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha értelmesen, türelmesen elmagyarázom a tudnivalót, rávágja, hogy rendben és az ellenkezőjét csinálja, és én ezt mind előre tudom. Ezért nem mondok semmit, akkor meg jön mint pincsikutya, hogy nem beszélek vele, és mindenáron szóra akar bírni.
2014. nov. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előttem már leírták,a többségét, de amit igen,nagyon utálok,ha nem hallgatnak végig,közbeszólnak, látom,hogy nem érdekli a másikat amit mondok,vagyis,ő elmondja a magáét,szaggatottan,lassan,utána én mondanám,de az első másodperctől nem figyel rám.,értelmetlen.
2014. nov. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok, nem is az,h nem érdekli,de már azon gondolkozik közben(erre később jöttem rá),h hogyan tudna űberelni.Számomra ez primitívség.Mert én nem ezért mondok bármit is.De a rosszra,jóra u.úgy űberelni akar...
2014. nov. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdez valamit az illető.

Válaszolok.

Majd kijelenti, hogy erre nem kíváncsi, és elküld melegebb éghajlatra. (gyakori az ilyen gyakorin)

2014. nov. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!