Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » SEGÍTSÉG! Elakarok költözni,...

SEGÍTSÉG! Elakarok költözni, de nem merem közölni. Bővebben lent. (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni. Az én anyám szörnyen szigorú velem szemben, nem mehetek sehova... max dolgozni, akkor is közölnöm kell mikor megyek haza, ha este 8 után, akkor már hiszti van.. egyszer sem aludhattam a barátomnál, meg ilyenek.


Hétvégén bejelentem neki, hogy elköltözöm tőle, jövőhéten, oltári nagy vita lesz, számítok rá és jönni fog a lelkigyötrésekkel, hogy ő nevelt fel, ruháztatott, megszült és ez a hála stbstb... Már előre remegek és nem tudom, hogy egyáltalán belemerek-e majd vágni a témába. A barátomhoz fogok költözni, utálom ezt az életem, mindent megteszek neki, főzök, takarítok, fát vágok, rendezek mindent és neki nem vagyok jó, de ha rosszat csinálok azonnal ordít. Szerintetek, hogy éljem túl a hétvégét? Annyira a szívemre veszek mindent.. egyáltalán szerintetek, hogy ugorjak neki a témának?? Az öcsém támogat.


Kérlek fontos lenne 1-2 vélemény!


20 éves lány.



2014. nov. 27. 22:48
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Állj ki magadért. Legyél erős, vegyél egy kis bátorságot és közöld előbb utóbb megtörténik. A legjobb ha ők is beletorodnek majd rájönnek hogy nincs mas választásuk majd idővel elfogdja anyukád :) fel a fejjel és sok sikert :)
2014. nov. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak annyira nehéz, mert annyira durván tud zsarolni és bántani és én annyira lelkis vagyok, de ez így nem élet :/ Míg más barátnőim eljárnak mindenfelé nekem itthon kell ülnöm a 14 éves öcsémmel, mert ő a pasijánál alszik :| Már gyomoridegem van, ha a hétvégére gondolok, hétfőn vagy kedden szeretnék költözni jövőhéten.
2014. nov. 27. 23:00
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Anya, elköltözök, szeretnék a saját lábamra állni. Ha támogatsz, örülök, ha nem, megoldom egyedül is. Szia. - és elmész, és NEM hallod meg a zsarolását, a hálátlan szuka vagy dialógusaira nem reagálsz, stb.
2014. nov. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Ulj le vele es mondd el hogy ugy erzed elerted azt a kort hogy kirepulj otthonrol es szeretnel uj eletet kezdeni. Ne vagj a fejehez semmit, mert akkor biztos haragban valtok el es nagyobb veszekedes lenne. Talan a parod is ott lehetne, az biztos segitene.
2014. nov. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Durva, hogy valaki ennyire fél az anyjától. El sem tudom képzelni, hogy milyen rossz lehet.


Ne gondolkozz, csak csináld. Ezt tudom tanácsolni.

2014. nov. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Nálunk is ez van ne aggódj én mar elkoltoztem otthonról 3 es meg csak 18 vagyok. Most otthon vagyok meg van fel evem es megyek én is Hala az Istennek. Sajat tapasztalatból mondom h az h elmész kisetalsz qz ajtón es csók anyu nem vezet sehova. Beszeljetek meg magyarázd meg neki h számodra ez fontos es h hamarosan neked is lesz egy csaladod es ahoz hogy ez megvalósuljon kell egy otthoni biztonság amit nyujthatsz majd a gyerkocoknek :) szepen nyugisan kulturaltan hiszti nelkul. #1 voltam
2014. nov. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

23:04 : A párom is azt mondta, hogy ez nem normális.. annyira bánt, hogy nem tud normális anya lenni, aki örül annak, hogy a lánya szerencsét próbál.


Ha elmegyek, csörgetni fog folyamatosan, jönnek a zsarolós sms-ek, emailek, facebook üzenetek, az utóbbi kettőt egyszerű megszüntetni ugyan..


Nagyon köszönöm a tanácsokat. Közben olvasgatok, hasonló problémákkal rendelkező kérdés-válaszos topicokat, valami erőgyűjtés céljából...

2014. nov. 27. 23:07
 8/15 A kérdező kommentje:
#1: Húúúú, soha nem bocsájtana meg, ha férjhez mennék vagy gyereket szülnék. Még azt is megszabta, mikor veszíthetem el, jó persze ennek nem volt hátránya, de még akkor is, olyan bűntudatot éreztem miatta, hogy eszméletlen. ÚRisten így, hogy mindezeket leírom, teljesen úgyérzem, hogy ez már beteges... tényleg ideje a sarkamra állnom.
2014. nov. 27. 23:10
 9/15 anonim válasza:
Azt kell látnod magad előtt hogy egy erős céltudatos nő vagy aki a céljait mindig eléri hidd el jobb lesz. :) nagyon fog fájni 1 2 hétig foleg ha meg sértegetni is fog de rájön hogy amit csinál annak semmi értelme. Jogod van elni. Ha szerelmes v es parod támogat semmi akadálya anyud meg beletörődik ebbe a helyzetbe. #1
2014. nov. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen.. tudja, hogy nem egy, olyan csaj vagyok, aki éhen hal egy raklap alapanyag mellett is, ráadásul 14 évesen már kemény fizikai munkát végeztem 16 órában.. csak annyira "én" központú.. biztos vagyok benne, hogy durva sértegetések várnak rám és tudom, hogy fájni fog, csak nem akarom, hogy nagyon eluralkodjon ez rajtam. Illetve nem tudom, hol kezdjem az egészet, üljünk le és egyenesen mondjam azt, hogy "Anya pl. dec.1-én elköltözöm?"
2014. nov. 27. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!