Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elment már szinte minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elment már szinte minden önbizalmam amiatt, hogy SP-hez hasonlítgatnak, változtatni kéne a külsőmön?

Figyelt kérdés

Állítólag hasonlítok rá, bár szerintem nem.

Nem igazán esik jól, ha hozzá hasonlítgatnak, de megérné azt, hogy ezért változtassak?


17/F


2011. szept. 24. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
linkelj képet magadról
2011. szept. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
SP-vel nem a külseje a baj, hanem a hülye modora.
2011. szept. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
NANA azért van ott baj a külsővel is......béna vagy uccsó
2011. szept. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem azért SP annyira nem ronda.

Átlagos.

De, olyan "hülyegyerek" kisugárzása van.

És ez vele az igazi baj.

2011. szept. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
b*zisan öltözködik,én is utálom...
2011. szept. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

az a baj ,hogy ilyesmin egyáltalán még csak gondolkozol is. KIT ÉRDEKEL,hogy mit mondanak? Nehogy már ez miatt változz,maradj önmagad,akkor leszel értékes.

én is voltam már SP,meg mindenfajta ehhez hasonló hülyegyerek.még sem érdekel,hogy mit mondanak.


17/F

2011. szept. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

amputáld le az arcod és rakd fel Nicolas Cage-ét ...vágod mint az ÁL/Arc-ban....

amúgy meg mit érdekel téged más véleménye annyit kell mondani nekik hogy EZ VAN

2011. szept. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak azért nem értem, mert sokan mondják, hogy jóképű vagyok meg jól nézek ki, ere sokan ehhez a köcsöghöz hasonlítanak... :/
2011. szept. 24. 12:24
 9/11 A kérdező kommentje:
*erre :D
2011. szept. 24. 12:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Nehogy már emiatt bármit is változtass magadon! Nem hiszem, hogy SP annyi ideig sztár lesz, majdcsak kimegy a divatból! Addig is ne törődj a többiekkel, találj ki valami jó visszavágást! Pl. Körülbelül úgy nézek ki mint SP, de csak körül, - belül nem!!!
2011. szept. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!